Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Broken Sword 2: The Smoking Mirror je nyní k dispozici i na systému Android

Jan Perlík

Jan Perlík

12. 12. 2012

Předělaná verze hry slibuje remasterovaný základ a plně animované výrazy obličeje. Broken Sword 2: The Smoking Mirror je pokračováním hry Broken Sword: Shadow of the Templars.

FOTO: Broken Sword 2: The Smoking Mirror

Mobilní verze přináší více než původní. Hráči si svou oblíbenou hru mohou zahrát kdekoliv. Zdroj: oficiální stránky vývojářů

Novinářka Nico Collard nečekaně naráží na tajemný starověký artefakt. Vrhá se do dobrodružství, ve kterém je se svým společníkem Georgem Stobbartem ozdobně vyřezávaným kamenem vedena do záhadné eskapády plné intrik a lstí, v níž musí překonat mocné síly a antagonisty, kteří se nezastaví před ničím, a to jen proto, aby splnili své zlé plány.

Nepřehlédněte: Castlevania: Lords of Shadow 2 ukazuje svůj trailer přímo ze hry

Verze pro Android napodobuje starší iOS verzi a může se pochlubit plně animovanými výrazy obličeje, vylepšenou grafikou, vysoce kvalitní hudbou, kontextovou nápovědou a deníkem.

„Uplynula dlouhá doba od vydání původní hry v roce 1997,“ řekl Charles Cecil, generální ředitel společnosti Revolution Software. „Jsem potěšen, že vlastníci mobilů vybavených systémem Android jsou nyní schopni si zahrát tuto hru. Rád bych je vyzval, aby si pospíšili.“

Broken Sword 2: The Smoking Mirror je k dispozici ke stažení přibližně za 95 kč.

 

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Broken Sword 2: The Smoking Mirror je nyní k dispozici i na systému Android

Hide picture