Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Brýlatý čaroděj Harry Potter míří na letošní Festival Fantazie

Petra Gawlasová

Petra Gawlasová

1. 6. 2011

Literární a filmový hrdina Harry Potter se chystá na Festival Fantazie. Filmy, soutěže, přednášky a mnohem víc o oblíbeném knižním čaroději proběhnou jako každý rok na začátku července.

Ilustrace na obálce knihy Harry Potter:: Filmová kouzla, autor: Warner Bros

Linie s tématikou Harryho Pottera se uskuteční od 30. června do 5. července v Chotěboři na 16. ročníku největšího festivalu fantastiky a her v České republice, který se bude konat 30. června do 10. července. V hlavním programu této linie se návštěvníci mohou těšit na přednášky o filmech, o nesmyslech ve světě spisovatelky J. K. Rowlingové nebo na tradiční workshopy, během nichž si účastníci vyzkoušejí malovat například na sklo nebo kouzelnické hůlky. Nebudou chybět ani tématické večery a snídaně ve stylu Harryho Pottera.

Kromě soutěží a přednášek čeká na návštěvníky i klasické promítání filmů a dokumentů. Letos přibude ale i jedna novinka – vedlejší herní linie o počítačových a deskových hrách s danou tematikou a také návštěva Školy čar a kouzel v Bradavicích na celý den. Více informací je k dispozici na oficiálních stránkách linie.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brýlatý čaroděj Harry Potter míří na letošní Festival Fantazie

Hide picture