Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Brzy vyjde nový román Františka Kotlety nazvaný Perunova krev

Olga Buriánková

Olga Buriánková

17. 11. 2013

FOTO: František Kotleta: Perunova Krev 1Jen několik dnů schází do vydání úvodního dílu Perunovy krve. Přesně 26. listopadu 2013 se milovníci brutální akce dočkají nové samostatné knihy Františka Kotlety. Autor trilogie Bratrstvo krve přivádí do literární fantastiky další „hrdiny“. 

FOTO:

Výřez z obálky prvního dílu nového románu Františka Kotlety Perunova krev.

Úterý 26. 11. je termínem expedice z tiskárny první části Perunovy krve, nového dvoudílného románu Františka Kotlety. Stejný den by měly být knihy k dispozici také v e-podobě. Druhý díl mohou milovníci drsnějšího fantastického stylu očekávat někdy v první polovině roku 2014.

Podle nakladatele nechybí v knize, stejně jako v autorově debutovém Bratrstvu krve, ingredience typické pro tohoto nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Jestli je podobné tvrzení pravdivé si čtenáři mohou ověřit zítra odpoledne v připravované ukázce z knihy.

FOTO: František Kotleta: Perunova krev 1

Anotace:

Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze.

Akce, která měla vydělat dost peněz pro partu afghánských veteránů, se zvrtne a diamanty milionové hodnoty mizí v rukou neznámých útočníků, z nichž každý je silnější a nebezpečnější než rota mudžáhedínů. Jenže tady jde o miliony, jasný? Je třeba povolat do zbraně staré přátele a získat kořist zpět. Ať si je v tom třeba magie, tlupa vlkodlaků nebo někdo mnohem, mnohem mocnější.

Autor: František Kotleta
Název knihy: Perunova krev I.
Obálka: Piotr Cieśliński
Rozměr knihy: 110 x 180
Forma: paperback
Vydal: Nakladatelství Epocha v edici Fantastická epocha.
Počet stran: 288
Cena: ještě není známa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Brzy vyjde nový román Františka Kotlety nazvaný Perunova krev

Hide picture