Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Bude pokračování Dne nezávislosti. Zničí emzáci opět Bílý dům?

Matouš Márai

Matouš Márai

3. 11. 2011

FOTO: obrázek z filmu Den nezávislostiUž je to patnáct let, co mimozemšťané napadli Zemi v jednom z divácky nejoblíbenějších snímků všech dob. Pokračování Dne nezávislosti se uskuteční hned ve dvou dílech!

FOTO: obrázek z filmu Den nezávislosti

Mimozemšťané se vrátí a budou chtít zpátky ropu, Zdroj: distributor filmu

Ačkoli nápad byl studiu Fox předložen již dříve, finanční nároky Willa Smithe jej odsunuly na neurčito. V roce 2009 studio odmítlo zaplatit herci 50 milionů amerických dolarů za oba filmy. Nyní studio prohlásilo, že filmy natočí, ať už s ním, nebo bez něj.

Zápletka nových dvou dílů zatím nebyla zveřejněna, ale scénář by měl být předložen na konci letošního roku. Jasné je pouze to, že se bude jednat o jeden příběh rozdělený do dvou filmů točených zároveň.

Podívejte se na ty nejlepší snímky o mimozemských civilizacích

Podobný postup byl zvolen u posledního dílu Harryho Pottera nebo u druhého a třetího dílu filmu Matrix. Studio tím sníží náklady a zvýší se i šance, že se v hlavní roli objeví právě Will Smith. Jeho kariéra v posledních letech zpomaluje – herec se totiž začal věnovat kariéře svých dětí a rodině. Posledními jeho filmy byly Hancock a Sedm životů, příští rok jej na stříbrném plátně neuvidíme.

Jméno Willa Smitha v titulcích je zárukou velkých tržeb. Například první díl Dne nezávislosti vydělal 800 milionů amerických dolarů. Uvidíme nakonec tohoto oblíbeného herce i v pokračování, nebo bude dána šance nějakému novému hrdinovi? Uvidíme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bude pokračování Dne nezávislosti. Zničí emzáci opět Bílý dům?

Hide picture