Menu
FANZINE.cz
Technologie

Call of Duty: Black Ops 2 je ve vývoji. Známe možné datum vydání

Jan Holan

Jan Holan

9. 12. 2011

Call of Duty je svými map packy nechvalně proslulé foto: distributor hry

Call of Duty je nejvíce výdělečnou značkou herního průmyslu, výrobce je tedy ždímá o lidových sto šest. Podle vývojářského studia se již pracuje na dalším pokračování. Podrobnosti se dočtete na TOPZINE.cz.

Takto o Black Ops 2 píše Official Play Station Magazine Zdroj: reprofoto blackops2game.com

Tak už je to tady. S železnou pravidelností se pár dnů po uvedení Modern Warfare 3 objevila zpráva, že studio Treyarch, které mělo na starost předchozí díl série s názvem Call of Duty: Black Ops, pracuje na pokračování tohoto dílu s podtitulem Black Ops 2. Vzhledem k prodejům CoD: BO se tak jedná o očekávaný krok, neboť tuto donedávna nejúspěšnější hru překonalo pouze MW3.

Přečtěte si také: Diablo 3 by se na konzolích mohlo objevit. A nejen jako pouhý port

Tuto informaci zveřejnil časopis Official PlayStation Magazine a podle jeho odhadů bychom se měli nového dílu série dočkat někdy v listopadu 2012. To je téměř jisté, neboť každý díl vychází pravidelně v okolí tohoto měsíce a není důvod jej měnit. Datum je optimální kvůli blížícím se Vánocům a hráči s ním počítají.

Zajímavě také zní spekulace, že by hra měla vyjít na novou generaci konzolí, neboť  Treyarch nedávno uveřejnil na svých stránkách oznámení, že shání někoho, kdo by pomohl uvedení velké a úspěšné hry na novou konzoli.

Vypadá to, že strategie vydávat každý rok nový díl ustálené miliónové série se Bobby Kotickovi, prezidentovi Activision Blizzard, zatím vyplácí. Nezbývá než doufat, že se kapsy vývojářů nebudou plnit na úkor kvality hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Call of Duty: Black Ops 2 je ve vývoji. Známe možné datum vydání

Hide picture