×
FANZINE.cz

Captain America 3: Proč dostal název Civil War a jaký bude jeho osud?

Příznivci marvelovských komiksů se konečně dozvěděli, jaký podtitul studio vybralo pro pokračování úspěšného filmového zpracování Captain America. Třetí díl akčního sci-fi snímku ponese jméno Civil War.

FOTO: captain-america-civil-war
Na čí stranu se postavíte? Zdroj: Marvel/Illustration by @nikisun, Twitter

I když se filmové premiéry dočkáme až v květnu 2016, fanoušci netrpělivě čekají na každou další informaci, která by jim pomohla přiblížit, na co všechno se mohou v novém díle těšit. Studio Marvel tak kromě oficiálního názvu Civil Wars a nováčka Černého Pantera (Chadwick Boseman) uveřejnilo před týdnem video z Avengers: Age of Ultron (premiéra příští rok), kde spolu rozmlouvají právě Captain America a Iron Man, a má být jakousi předehrou pro třetí díl Kapitána.

 

video

Podle komiksu by jejich spor měl vygradovat kvůli americké vládě, která se snaží všechny superhrdiny se schopnostmi donutit k registraci (a tím pádem odhalení tajné identity) a následné spolupráci s vládními orgány. Zatímco Stark (Iron Man) návrh podporuje, Rogers (Captain America) se proti němu ostře ohradí, což následně vedlo k definitivnímu rozhodnutí pojmenovat třetí díl Civil War (Občanská válka). Díky rozporům mezi oběma hrdiny se proti sobě totiž brzy postaví dvě armády, aby bojovaly za ideály svých vůdců.

Na mě se nedívejte, já o svém konci fakt nic nevím. Zdroj: Falcon
Na mě se nedívejte, já o svém konci fakt nic nevím. Zdroj: Falcon

Zatímco původní příběh hovoří jasně a Captain America by měl po svém zatčení na příkaz Rudé Lebky zemřít, filmový svět okolo osudu jednoho z Avengerů mlží. Jeho představitel Chris Evans totiž potvrdil podepsání kontraktu ještě na další film z marvelovské dílny. Fanoušci proto doufají, že se s Kapitánem nebudou muset za dva roky definitivně rozloučit, ale uvidí ho ještě v Avengers: Infinity War, kteří jsou po vzorech všech větších filmů rozděleni na dva díly naplánované na rok 2018 a 2019.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..