Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Captain America: První Avenger. Trailer s českým dabingem slibuje nářez!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

24. 6. 2011

!Exkluzivně!Captain America: První Avenger a nebo prostě jenom Kapitán Amerika. Tento film natočený podle komiksové předlohy dorazí do českých kin na začátku srpna. A bude mít i český dabing! Mrkněte na trailer exkluzivně na Topzine.cz a Fanzine.cz

Chris Evans ve filmu Captain America: První Avenger, Zdroj: distributor filmu

Podle někoho fanatický magor s patetickým štítem, podle jiných zase superhrdina z dílny Marvelu, který se plnohodnotně vyrovná Supermanovi od konkurence z DC Comics. Captain America se už dočkal několika animovaných a bohužel i hraných filmů. Většinou nešlo o žádnou superbombu. Jenže tentokrát ho ztvární Chris Evans (Sunshine), který si už střihl ve Fantastické čtyřce jiného komiksového hrdinu, který pro změnu lítal a hořel. A trailer s českým dabingem slibuje více než slušnou podívanou!

Už jsme vás informovali i o prvním traileru, ve kterém většinu tvořila část filmu, kde je náš hlavní hrdina ještě hubeňourem. V tomto druhém traileru se už producíruje spíše ve své svalnatější podobě, a tomu odpovídá i děj – ukázka je mnohem akčnější. Také na delší dobu uvidíte pana Starka neboli otce Iron Mana a padoucha Red Skulla.

Full HD kvalita

video
play-sharp-fill

DVD kvalita

video
play-sharp-fill

I když někteří původně Captainovi nevěřili, tento trailer je snad už musí přesvědčit. Například scéna, kdy je mezi skupinku mladých vojáků vhozen granát a hrdina se zachová jako hrdina, má náboj, i když jde pořád o krátkou ukázku, a ne celý film. Takže v srpnu!

Captain America: První Avenger (Captain America: The First Avenger)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2011

Režie: Joe Johnston
Hrají: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones, Stanley Tucci, Sebastian Stan, Dominic Cooper, Hayley Atwell, Neal McDonough, Toby Jones, Anatole Taubman, Richard Armitage

Premiéra v ČR: 4. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Captain America: První Avenger. Trailer s českým dabingem slibuje nářez!

Hide picture