Menu
FANZINE.cz
Technologie

Carmageddon Reincarnation vstává z mrtvých a s ním i svět plný výbuchů, benzínu a krve!

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

8. 6. 2011

OBR: Úhlavní postava CarmageddonuJste znudění hraním Gran Turisma, Need for Speed, Dirtu a ostatních, čistě závodních her? Řadíte se spíš mezi fanoušky her, jako je Burnout nebo Destruction Derby a filmů jako je Death Race? Carmageddon jde ještě dál a čtvrtý díl je oficiálně oznámen!

OBR: Carmageddon Wallpaper

Carmageddon se vrátí přesně tak jak ho známe                               zdroj: vydavatel

Že sérii Carmageddon neznáte? Je to již 14 let co vyšel první díl. Hra, která byla v tehdejším počítačovém i konzolovém herním světě unikátem. Oproti konkurenci nabízel graficky impozantní svět zničený atomovou válkou. Navíc tato hra umožnila hráčům velmi zajímavou podívanou na masakrované přihlížející zombie nebo třeba i tučňáky a kancelářský oficíry, a velmi brzy se stala legendou.

Pro více informací o herních novinkách čtěte Topzine.cz !

Dalšími kousky skládačky se staly Carmageddon 2 Carpocalypse Now a Carmageddon TDR 2000. Obě tyto hry byly postaveny na témže principu, jen grafika byla vylepšená a herní mechanismy také. Opět jste se mohli prohánět vytuněným Eaglem MK-1 a mnoha dalšími fáry se několika zombiemi na kapotě, a obě hry byly stejně návykové jako první díl.

Ovšem třetí díl se již neprodával podle představ, a tak na 11 let nastalo ticho a čtvrtý díl se nekonal. Ale nyní nám tato série znovu ožívá a podobně jako třeba Duke Nuken Forever doslova vstává z mrtvých. Pozitivní zprávou je, že má vývoj nového Carmageddonu v rukou stejný tým vývojářů jako předchozí díly a opět je vše pod hlavičkou vydavatele SCi. Tudíž bychom se měli dočkat podobné akce jako dříve.

Pokud se budou vývojáři držet šablony, kterou si načrtli předchozími díly, mohou udělat z Carmageddonu Reincarnation zábavnou a návykovou řež, která bude po krvavé stránce schopná konkurovat klidně i nové střílečce Gears of War 3 a po té závodní, no možná i Dirt 3, ale to je přeci u Carmageddonu vedlejší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Carmageddon Reincarnation vstává z mrtvých a s ním i svět plný výbuchů, benzínu a krve!

Hide picture