Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

C&C: Generals 2 nakonec bude mít i kampaň pro jednoho hráče

Jakub Bilko

Jakub Bilko

11. 9. 2012

Generals 2, první hra z univerza Command & Conquer, která bude založena na free-to-play modelu, se po naléhání fanoušků dočká také kampaně pro jednoho hráče. Portálu Polygon to sdělil prezident EA Labels Frank Gibeau.

OBR.: Command & Conquer

Z původního Command & Conquer: Generals 2 zůstal pouze Command & Conquer zdroj: reprofoto youtube.com

Není to dávno, co Bioware Victory vypustili v případě Generals 2 zprávu o absenci single-playeru. Naneštěstí pro fanoušky byl nyní tento fakt vyvrácen Frankem Gibeauem, prezidentem EA Labels.

„Naším záměrem je vytvořit tříáčkovou zkušenost, tím myslím, že používáme Frostbyte technologii, tedy špičkovou grafiku. Znamená to snad, že hra nebude obsahovat single-player? Ne, je to něco, co jsme samozřejmě hlasitě a zřetelně slyšeli, že je pro lidi důležité. Krása free-to-play tkví v možnosti přizpůsobit a adaptovat se závisle na ohlasech. Budujete v reakci na své publikum,“ řekl Gibeau.

Nepřehlédněte: VIDEO: XCOM Enemy Unknown představuje tuhé boje v ulicích

Hra bude, stejně jako původní Generals z roku 2003, založena na fikci válečného konfliktu blízké budoucnosti, přičemž se plánuje využít také jednotky ze sérií Red Alert a Tiberium. Z původního plánu vytvořit Generals 2 jako tradiční maloobchodní hru vzešla free-to-play alternativa nově a oficiálně zvaná pouze Command & Conquer. Gibeau věří, že EA dokáže touto transformací rozptýlit milné představy některých hráčů o odpadovosti free-to-play modelu.

Hra by se dokonce někdy v budoucnu mohla objevit také na konzolích. „V budoucnu má určitě smysl přejít i na Xbox Live nebo PSN, protože nám to tyto platformy umožňují aplikovat,“ řekl Gibeau. Vydání PC verze, což je nyní prioritou, je naplánováno na příští rok.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

C&C: Generals 2 nakonec bude mít i kampaň pro jednoho hráče

Hide picture