Menu
FANZINE.cz
Technologie

CES 2013: Veletrh spotřební elektroniky je za rohem. Představí se žhavé novinky

Petr Pešout

Petr Pešout

3. 1. 2013

Jako každoročně i letos se bude v Las Vegas konat veletrh spotřební elektroniky CES (Consumer Electronic Show). Uskuteční se ve dnech 8. až 11. ledna 2013.

V minulém roce se na veletrhu představilo mnoho ultrabooků Zdroj: YouTube kanál spol. Acer

Toto setkání špičkových výrobců elektronických zařízení představí opět desítky až stovky produktů, na které se můžeme těšit v příštích dvanácti měsících. Prezentuje se široké spektrum přístrojů různých velikostí. Vždy je možno vidět řadu fotoaparátů, televizí, mobilních telefonů, přes tablety, notebooky, netbooky až po klávesnice nebo myši nejrůznějších podob a funkcí.

Největší očekávání je pro letošní CES směřováno k Samsungu, který zřejmě chystá nejeden zajímavý produkt.

Čtěte také: Lampa poháněná gravitací může pomoci nejen rozvojovým zemím

Registrace na tento veletrh stojí 100 dolarů (v přepočtu asi 1900 Kč). Od 2. ledna v 17:01 se cena zvedne na 200 dolarů. Na oficiálních stránkách CES lákají pořadatelé poslední společnosti k zaregistrování a možné prezentaci svých projektů.

Loňské setkání se točilo hlavně kolem ultrabooků, které začaly v té době pomalu, ale jistě zaplavovat trhy. Své výkonné miláčky představily na veletrhu společnosti jako Fujitsu nebo Asus. Postupem času se zarývají lidem pod kůži a mnoho z nich si už dnes nedokáže představit život bez útlého, lehkého společníka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CES 2013: Veletrh spotřební elektroniky je za rohem. Představí se žhavé novinky

Hide picture