Menu
FANZINE.cz
Technologie

Český The Elder Scrolls: Skyrim nejde hrát. Řešením je přepnutí do angličtiny

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

13. 6. 2012

OBR.: The Elder Scrolls: SkyrimPočeštěná verze známé hry od Bethesdy je nefunkční. Skyrim jde zapnout, ale po pár sekundách sám spadne. Nefunguje tasení zbraně a postavy plují, nechodí.

OBR.: The Elder Scrolls: Skyrim

Snad se zase brzy budeme moci ponořit do české verze hry Zdroj: Oficiální stránky hry

Aktualizace 14. června: Chyba byla opravena, vývojáři dokonce přidali nový patch, který umožní boj z koňského hřbetu. Úplně perfektní ale oprava není; musíte hrát z pohledu třetí osoby, jinak postava neustále běhá a spotřebovává tím energii. —

Tohoto problému si hráči všimli v úterý 12. června. Hra se dá normálně zapnout, dovolí dokonce nahrání pozice. Potom však není možné tasit zbraň, postavy plují a hra spadne. Jediné řešení je přepnutí hry na anglickou lokalizaci. Potom hra jede bez problémů a sekání.

Podívejte se také na FOTO: Black Mesa dráždí novými screeny. Stále ale nevíme, kdy vyjde

Vytvoření kvalitní české lokalizace bylo kvůli rozsáhlosti hry náročné. Až na některé nepřesnosti a chyby byl překlad dobrý, ale česká verze byla od počátku zabugovanější než anglická.

Nezbývá než doufat, že bude chyba brzo opravena. Anglicky hovořící hráči stáhnou malý lokalizační balíček, ale ti, kteří angličtinou nevládnou, mají smůlu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Český The Elder Scrolls: Skyrim nejde hrát. Řešením je přepnutí do angličtiny

Hide picture