Menu
FANZINE.cz
Technologie

Chcete mít iPhone jako vibrátor? Inspirujte se zábavnými aplikacemi

Peter Kačina

Peter Kačina

24. 8. 2011

Ne všichni lidé si pod slovem smartphone vybaví mobil s dotykovou obrazovkou s Androidem, iOS nebo jiným systémem. Některé chytré hlavičky (a taky některé hloupé) si představují pod smartphonem hračku na cokoli jiného, jen ne na telefonování.

FOTO : IPhone 4

iphone 4 je dostupný v bílé a černé barvě, Zdroj: Apple.com

Čas od času se objeví zajímavý nápad, jak ozvláštnit svůj mobil. Nejdřív to začalo vyměnitelnými kryty ještě na starých Nokiích 3310, postupně vlivem času jsme se dostali přes polyfonická vyzvánění až k aplikacím, co vyráží dech. Topzine.cz přináší svým čtenářům seznam několika zajímavých či praštěných využití smartphonů.

Grilujte!

Začínáme hned z ostra. Využijte svůj mobil pro grilování, teda ehm… ani ne tak pro grilování jako na ugrilování. Ve videu se dozvíte, co ugrilujete nejdřív. Chytrý telefon s Androidem, Windows Phone 7 nebo iOS?


Je libo dort z iPhonu?

Bylo by vhodné na začátek říct, že následující záběry nejsou vhodné pro spotřebitele firmy Apple a děti majitelů výrobků s nakousnutým jablkem. Vědátor se pokusí zjistit, zdali je možné udělat směs na těsto z celistvého iPhonu 4. Inspiraci pro další využití směsi necháme na čtenářích, ale myslím, že dortíček z tohoto těsta by rozhodně potěšil zaměstnance konkurenčních firem.


Vzhůru k oblakům!

Firma Griffin Technology teprve před necelými 24 hodinami, tedy 17. srpna, vypustila do světa svoji inovativní hračku. Přeměnila dotykové ovládání zařízení s operačním systémem iOS na plně funkční ovladač pro RC model vrtulníku. Vrtulník je možné ovládat i náklonem přístroje pomocí interního akcelerometru, vysílač se připojí přes port na sluchátka a můžete si vesele lítat. Cena téhle hračky (vrtulník, aplikace, vysílač) je stanovena na 50 dolarů.

Čtěte, jak rozšířit paměťovou kapacitu iPhonu, iPadu a iPodu Touch!

FOTO : Helikoptera iOS

Helikoptéra s ovladačem připojeným k iPhonu, Zdroj: výrobce

Vzhůru až do ráje!

Aplikace od společnosti MyPleasure jménem MyVibe sice neumožňuje žádné ovládání létajících hraček, ale jak již název napovídá, jedná se program pro sexuálně neukojené slečny a dámy. Jednoduchým ovládáním dokáže přizpůsobit intenzitu vibrování telefonu přímo pro potřeby každé jedné ženy. Program je zdarma a můžete jej stáhnout z AppStore.

Podívejte se, jak bude vypadat iPhone 5. Alespoň podle čínských falzifikátorů!

FOTO : Iphone s MyVibe app

Trochu neforemní design vibrátoru, Zdroj: Apple

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete mít iPhone jako vibrátor? Inspirujte se zábavnými aplikacemi

Hide picture