Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Chcete mít na pláži 2000 W zvukový systém? Připravte si 80 tisíc korun

Jan Perlík

Jan Perlík

23. 3. 2013

Co byste řekli tomu, kdybyste si mohli na pláž nebo na chatu vzít 2000 W stereo systém? Zadarmo to ovšem nebude.

FOTO: The mobile Blastmaster 480x300

Těžká váhová kategorie Blastmasteru zajistí 2000 W stereo systém. Zdroj: reprofoto hammacher.com

The Mobile Blastmaster vám to umožní. Jedná se o přenositelný stereo systém, který optimalizuje 30 let starý koncept přenosného audio přehrávače. Je postaven na ocelovém podvozku se čtyřmi desetipalcovými (25,4 cm) pneumatikami, které jsou vhodné do jakéhokoli terénu. Pomocí nich budete moci převážet zvukovou aparaturu přes písek i sníh.

Je tažena podélně a pro pohodlnější přenos je k dispozici rukojeť. Pyšní se nejen osmi reproduktory, ale také podporou Bluetooth, CD přehrávačem, AM/FM rádiem, USB portem, 3,5 mm jackem a přibaleným dálkovým ovládáním.

Optimalizaci zvukového zážitku zajišťuje čtyřpásmový ekvalizér a instalované zesilovače do kabinetu MDF v odvětrávané zadní části subwooferu. Pro veškeré pohodlí na pláži zahrnuje tři zapuštěné držáky na nápoje, anténu na naladění rádia a otvírák na láhve. Veškerá energie je poskytnuta ze dvou 12 voltových baterií, které poskytují až 40 hodin poslechu při 50% hlasitosti.

The Mobile Blastmaster potěší i svou váhou, která dosahuje téměř sta kilogramů. Jeho cena je stanovena na 4 tisíce dolarů (asi 80 tisíc korun). Zakoupit ho můžete například na stránce Hammacher. K dispozici je v modré, červené, žluté a černé barvě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete mít na pláži 2000 W zvukový systém? Připravte si 80 tisíc korun

Hide picture