×
FANZINE.cz

Chcete se stát spisovatelem? Pomoci může workshop Městské knihovny v Praze

FOTO: Městská knihovna připravila workshop pro začínající spisovateleLiterární dílna není určena jen pro ty, kteří už vyhráli literární soutěž, ale i pro pisálky, co svá dílka schovávají do šuplíku. Pro všechny začínající spisovatele, kteří nepohrdnou žádnou radou a chtějí se zdokonalit, přináší Městská knihovna v Praze tvořivý workshop.

FOTO: Psaní
Ilustrační foto, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Městská knihovna v Praze v únoru zahájí pátý ročník literárního SFaF workshopu s názvem Mistři písmen, učni slov, který si klade za cíl pomoci pisálkům všech věkových kategorií ke zlepšení jejich dovedností. Celý workshop je rozdělen do pěti setkání během šesti měsíců a seznámí účastníky s nakladateli, redaktory či vydavateli, kteří jsou pro spisovatele nepostradatelní. Mezi absolventy literární dílny patří například držitelé Ceny Karla Čapka nebo autoři povídek otištěných v několika antologiích.

Jelikož se jedná o velice atraktivní příležitost pro milovníky tvůrčího psaní, je počet míst omezen. Přednost dostanou ti, kteří se nejrychleji přihlásí a navíc splní základní podmínky. Účastník musí být čtenářem Městské knihovny v Praze a mít připravenou povídku o rozsahu 5 až 10 stran, na které by chtěl v průběhu šesti měsíců systematicky pracovat. Pro bližší informace o literárním workshopu stačí napsat na mail organizátora Míly Lince lincm@mlp.cz. Přesný začátek workshopu bude ještě upřesněn.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..