Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Chyby ve filmu Pach krve: Cítí zmutovaní kanibalové bolest?

Redakce

Redakce

18. 5. 2013

Pro fanouška krvavých hororů je snímek Pach krve doslova kult. Tvůrcům se podařilo vytvořit jedinečné dílo, které bere dech a nenechá vás ani na chvíli vydechnout. Pojďte se spolu s námi ponořit do strachu, bolesti a beznaděje.

Stačí si trochu poplést cestu... Zdroj: H.C.E.

Stačí si trochu poplést cestu… Zdroj: H.C.E.

Mladý Chris Finn (Desmond Harrington) spěchá na pracovní pohovor do Greenbrier Backcountry v západní Virginii. Bohužel je na dálnici silný provoz, a tak aby se vyhnul dopravní zácpě, rozhodne se, že si cestu zkrátí po lesní cestě. Jenže odbočil jinam, než původně chtěl, a ztratil se. V tutéž chvíli jede stejnou cestou pětice mladých lidí. V autě je veselo, řidič nedává pozor a narazí do Chrisova vozu.

Společně se všichni vydávají hledat pomoc do nejbližšího domu. Nevědí však, že v domě žije zmutovaná, kanibalská rodina, která se baví tím, že pořádá krvelačné hony na zbloudilce. Komu se podaří řádění zrůd přežít? Má vůbec smysl utíkat a bránit se?

Poznejte, jak může vypadat mateřská láska. Odpovědi na všechny otázky najdete dnes po půlnoci na Prima Family. Už nyní se ale pojďme na tento skvělý film podívat trochu blíže.

Chyby ve filmu

1. I přesto, že se jedná o zmutované lidi, tak jejich síla a možnosti jsou víc než neuvěřitelné. Když mutant zabil policistu a vezme ho za bundu, tak je jasně poznat, že se jedná o figurínu, protože ho zvedl nějak moc rychle a lehce.

2. Ve scéně, kdy zabijáci přinesou domů zabitou dívku ostnatým drátem, pustí ji na zem a při blízkém záběru na ni si můžete všimnout pulzující krční tepny. To by se mrtvole asi stávat nemělo.

3. V úvodu filmu jsme seznámeni s tím, že geneticky zmutovaní lidé z hor necítí bolest. Ale v průběhu filmu se v mnohých scénách přesvědčíme, že bolest zcela jistě cítí. Například při pádu z větve nebo v momentě, kdy jeden z nich dostane šípem do hlavy.

4. Když vjelo policejní auto do domu zabijáků, tak mělo vypnuté majáky. Když ale bojují s hlavním hrdinou, tak jsou majáky zapnuté. Asi je dodatečně zapnuli, aby se jich víc báli.

5. Další taková nevysvětlitelná událost je ta, kdy tři zmutovaní podpálí rozhlednu uprostřed lesa. Je až s podivem, jak rychle se sám oheň uhasil a že se nerozšířil dál do lesa.

6. Ve chvíli, kdy utíkají v autě vrahů, tak zapadnou v lese a musí pokračovat pěšky. Jenže když jedou domů, tak už zase jedou ve stejném autě. Nezapadli náhodou v lese?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chyby ve filmu Pach krve: Cítí zmutovaní kanibalové bolest?

Hide picture