Menu
FANZINE.cz
Technologie

Chystá se DLC Mark of the Assassin pro Dragon Age II. Přinese elfí vražedkyni

Redakce

Redakce

18. 9. 2011

FOTO: TallisV novém DLC nazvaném Mark of the Assassin se setkáme s elfí vražedkyní Tallis, se kterou se vydáme vykrást pokladnici Orlesiánského barona.

FOTO: dragon-age-2-mark-of-the-assassin

Orlaiské sídlo, copak asi čeká uvnitř?, Zdroj: youtube.com

Tallis, se kterou se v hlavní roli setkáme i v připravovaném webovém seriálu Dragon Age: Redemption, dabuje Felicia Dayová, známá z  webového seriálu The Guild. Bioware slibuje unikátní bojový styl dostupný jen pro ni, ale bohužel jen v rámci DLC, do původní hry se s Tallis nepodíváme.

Přečtěte si devět důvodů, proč se Diablo III stane RPG roku!

V průběhu hry bychom se měli dovědět více o Orlais a jeho obyvatelích a také o vyznavačích exotického náboženství Qun. Vzhledem k tomu, že děj připravované knihy Dragon Age: Asunder se odehrává v Orlais, přibývá důkazů pro teorie tvrdící, že právě tam se bude odehrávat třetí díl Dragon Age.

V novém DLC nazvaném Mark of the Assassin se setkáme s elfí vražedkyní Tallis, se kterou se vydáme vykrást pokladnici Orlesiánského barona.

Předchozí příběhový stahovatelný obsah Legacy vzal na vědomí zpětnou reakci fanoušků na původní hru a slavil úspěch. Bude na tom stejně i Mark of the Assassin? To se dovíme 11. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chystá se DLC Mark of the Assassin pro Dragon Age II. Přinese elfí vražedkyni

Hide picture