Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Chystá se remake hry Shadow Warrior. Zavzpomínejte si na staré časy

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

22. 5. 2013

Studio Flying Wild Hog, tvůrce hry Hard Reset, se rozhodlo vytvořit další střílečku. Chce zpracovat remake stařičkého Shadow Warrior.

video
play-sharp-fill

Shadow Warrior spatřilo světlo světa roku 1997. Za jeho vývoj je zodpovědné studio 3D Realms. V hlavní roli se představil, ninja a bývalý bodyguard zločinecké organizace, Lo Wang. Jakmile zjistil, že jeho zaměstnavatelé spolupracují s peklem (doslova), rozhodl se odejít. Bývalí zaměstnavatelé to však nechtěli nechat jen tak a snažili se Lo Wanga ze všech sil zabít.

Tvůrci však zdůrazňují, že nejde o doslovný remake. Chtějí vytvořit úplně nový příběh. Hlavním hrdinou bude opět Lo Wang. Ovšem tentokrát pracuje pro megakorporaci Zilla Enterprize, která ho vyslala vypátrat legendární katany Nobitsura Kage. Hlavní hrdina se však při pátrání opět zaplete do boje o záchranu celého světa. Masakrovat nepřátele byste ovšem tentokrát neměli sami. Pomáhat vám bude duše Hoji, která byla vyhoštěna z jiné dimenze.

OBR.: Shadow Warrior

Shadow Warrior nabídne spoustu originálních monster k porcování. Zdroj: Oficiální stránky hry

S touto starou klasikou jsme strávili u monitoru, stejně jako s hrami Duke Nukem a Doom, hezkou řádkou hodin. Doufejme, že tvůrci budou přistupovat k této klasice jemně a nestane se z toho jen nemastná neslaná slátanina.

Shadow Warrior se objeví už letos na podzim pro PC (digitální distribuce). Konzolisté si budou muset počkat do příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chystá se remake hry Shadow Warrior. Zavzpomínejte si na staré časy

Hide picture