Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Chystá se remake sci-fi thrilleru Timecrimes. Bude se cestovat časem

Kristýna Balatková

Kristýna Balatková

30. 12. 2011

FOTO: TimecrimesAmeričtí filmaři se opět rozhodli natočit evropský film po svém. Chystají remake mysteriózního sci-fi thrilleru ze Španělska s názvem Timecrimes.

FOTO: Timecrimes

Maskovaný zabiják jde po hlavním hrdinovi. Ale proč? Zdroj: Distributor filmu

Již v roce 2008 se šuškalo o možné předělávce úspěšného španělského sci-fi hororu Timecrimes (Ztraceni v čase). Produkovat ho měli Steven Zaillian a Agnes Metre a scénář měl vzejít z pera Timothyho J. Sextona (Potomci lidí).

Poté ale tyto zprávy načas utichly a až se nyní v roce 2011 opět vynořily na povrch i s novinkou, že tento americký remake by měl režírovat právě Steven Zaillian.

Vybrali jsme nejpodivnější stroje času. Stylovou káru i svěrací kazajku

Ten sice není příliš známý jako režisér, ale jako scenárista má na svém kontě filmy jako například Schindlerův seznam, Čas probuzení nebo americký remake filmu Muži, kteří nenávidí ženy s Danielem Craigem v hlavní roli.

Příběh filmu Timecrimes pojednává o muži, který se se svou ženou přistěhoval do venkovského domku. Tam se jednoho dne vydá do lesa prozkoumat podivnou vidinu, místo toho se ale setká s maskovaným útočníkem, který se ho snaží zdánlivě bezdůvodně zabít.

Při útěku narazí na zvláštní budovu, do které se schová, jenže netuší, že se tím dostal do jakési časové smyčky. To zjistí až poté, co při cestě zpět spatří sám sebe v okně svého domu. Při snaze vše vrátit do pořádku se však zaplete do dalších a dalších problémů a nepředvídatelných situací, které mohou mít na jeho život nedozírné následky.

Timecrimes (Uvězněni v čase)

Mysteriózní / Thriller / Horor / Sci-fi
Španělsko, 2007, 88 min

Režie: Nacho Vigalondo
Hrají: Karra Elejalde, Bárbara Goenaga, Nacho Vigalondo

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chystá se remake sci-fi thrilleru Timecrimes. Bude se cestovat časem

Hide picture