Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Chytrý telefon ze Švýcarska slibuje luxus a výkon. Za sedmdesát tisíc

Zdeněk Král

Zdeněk Král

22. 3. 2012

FOTO: Tag Heuer RacerŠvýcarský výrobce luxusních hodinek občas leze do zelí i konkurentům z jiných odvětví. Jeho nejčerstvější novinkou je superluxusní smartphone Racer za horentních 3 700 amerických dolarů.

FOTO: Tag Heuer Racer

Titanová a karbonová varianta Raceru. Vzhled zaujme, co výkon? Zdroj: Výrobce

Telefon s příznačným jménem Racer na první pohled zaujme, jeho tělo je vyrobeno z kombinace odolné gumy a titanu, případně uhlíkových vláken. Na rozdíl od minulého luxusního modelu, který se snažil budit dojem exkluzivity tím, že kombinoval zlato a kůži, má Racer evokovat sílu a výkon.

Čtěte také: TOP NEJ: Podívejte se, jak vypadá luxusní mobil v ceně BMW či Bentley

Co ale výrobce nezveřejnil jsou kloudné technické specifikace. Aby se mobil řadil mezi špičku, nestačí jen luxusní kovy a cena $3,700 (přibližně Kč 70.000,–), podstatná je technická výbava. Očekávat můžeme nejnovější Android 4.0, silný procesor a výkonný grafický čip, kvalitní displej a aspoň nějakou vychytávku, kterou nemají telefony za pár korun.

Snad výrobce nezklame, telefon se začne prodávat v červnu.

Každopádně by případní zájemci měli počítat s tím, že jejich luxusní hračka je sice elegantní, ale na rozdíl od kvalitních hodinek bude nejpozději za rok zastaralá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chytrý telefon ze Švýcarska slibuje luxus a výkon. Za sedmdesát tisíc

Hide picture