Menu
FANZINE.cz
Technologie

Čínský pár prodával své děti. Potřeboval peníze na online hry

Redakce

Redakce

27. 10. 2011

Na světě se děje spousta šílených věcí. Třeba v Asii, zemi plné bláznivých pařanů. Jeden mladý pár z Číny si rozjel opravdu netradiční podnikání.

WoW - závislost

Čínská rodina ztratila kvůli závislosti na počítačových hrách veškerou špetku humanity. Zdroj: facebook.com

Server odditycentral.com zjistil, že mladý pár z Dongguan v Číně údajně prodal své všechny tři děti. Li Lin a Li Juan, však nezaháněli existenční potíže, ale všechny peníze utratili v internetových kavárnách za hraní online her. Podle Čínských novin Sangxiang City News se mladí lidé (21 let) poprvé setkali v roce 2007, kde jinde než právě v internetové kavárně.

Kupte si malého Číňánka, rodiče chtějí pařit

Společný koníček i posedlost on-line hrami vztah držel pohromadě a už o rok později pár přivítal prvního potomka. Ten zůstal záhy doma osamocen, když rodiče odjeli hrát videohry do 30 km vzdálené kavárny. V roce 2009 se jim narodilo další dítě, holčička, kterou se rozhodli kvůli financování své posedlosti prodat. Napoprvé mladí rodičové utržili 3 000 Čínských jüanů (asi 500 dolarů).

Zajímají vás online hry? Star Wars: The Old Republic vyjdou ještě před Vánoci. Známe datum vydání

Když peníze došly, pokračovali prodejem svého prvorozeného dítěte, tentokrát ale už za 4 600 dolarů. Když zjistili, že prodej dětí opravdu vynáší, pořídili si ještě chlapečka, kterého prodali opět za 30 000 RMB (4 600 dolarů). Podnikání utnula matka mladého rodiče, která se o všem dozvěděla a uvědomila úřady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čínský pár prodával své děti. Potřeboval peníze na online hry

Hide picture