Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Co dělat ve volném čase? 3 rychlé tipy!

Máte aktuálně volný čas a nevíte jak jej využít? Máme pro vás tři rychlé tipy, díky kterým rychle zaženete nudu.

Výlety

Jihomoravsky kraj má velmi mnoho zajímavých míst, která se vyplatí navštívit. Jedná z nich je architektonický skvost vila Tugendhat. Pokud byste si chtěli prohlédnout daný objekt musíme vás na něco upozornit. Prohlídky jsou častokrát dopředu vyprodané, nicméně stojí to opravdu za to.

Zajímavé místo je také ženský klášter Rosa coeli, respektive jeho zřícenina. Nachází se ve městě Dolní Kounice v okrese Brno-venkov. Pokud milujete krásnou českou přírodu, zajímavým místem bude pro vás Moravské Toskánsko. Určitě doporučujeme navštívit také Archeopark pod Pálavou. Jedná se o unikátní muzeum ukryté pod zemí.  Pokud stále přemýšlíte kam na výlet v jihomoravském kraji, určitě musíte navštívit i město Brno. Nachází se zde spousta zajímavých památek, je zde skvělé jídlo a spousta super kaváren.

Filmy a seriály

Filmy a seriály jsou jedna z nejoblívenějśích aktivit. Dokáží zahnat nudu na několik hodin, v některých případech i na několik dní. Ať jste milovníkem animovaných filmů nebo dobrodružných filmů, každý žánr má kvalitní filmy a seriály.

Mezi oblíbené animované filmy patří například Hotel Transylvánie, Coco, Ferdinand, Hledá se Nemo; Já, padouch a mnoho jiných. Pokud jste milovníkem akčních filmů možná vás zaujme film Skala, Agent bez minulosti, Mission Impossible, Rambo, Černý jestřáb sestřelen, 96 hodin a mnoho jiných.

Milovníky scifi filmů možná zaujme Matrix, Znamení, Válka světů, Šílený Max, Jurský svět, Predátor a mnoho dalších. Pokud patříte k romantickým duším a baví vás romantické filmy, zkuste si prohlédnout La La Land, Brokeback Mountain, Notting Hill, Me Before You, Marriage Story, Malcolm & Marie, Set it Up a spoustu dalších.

Setkejte se s kamarády

Každý z nás má nějaké přátele. Bez nich by se nám žilo velmi těžko. Přátelství mezi lidmi jsou důležitá zejména pro udržování mentálního, ale i fyzického zdraví. Díky němu si dokážeme udržet kvalitu našeho každodenního života. S přáteli většinou trávíme čas rozhovory, podporou nebo smíchem. Takové chvíle nás dokážou častokrát pozitivně ovlivňovat. Prožíváme-li navíc těžké období ve svém životě, jsou to právě přátelé, kteří nás podrží a pomohou nám.

Zkuste tedy něco podniknout s vašimi přáteli. Zavolejte je do restaurace, jděte spolu na párty, zasportujte si nebo jděte společně na turistiku. Společné aktivitu budují a utužují vztahy. Mnohé moudrosti o přátelstvích si můžete přečíst také v tomto článku: Citáty o přátelství.

Toto byly tři rychlé tipy, jak strávit svůj volný čas. Doufáme, že jsme vás k něčemu inspirovali.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Co dělat ve volném čase? 3 rychlé tipy!

Hide picture