Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Co si sbalit na festival

Na světě existuje hodně věci, bez kterých se dokážeš obejít, ale když jedeš na letní festival, bez některých módních vychytávek se zkrátka neobejdeš. Nejen, že si v nich užiješ pořádnou párty, ale taky tě zachrání při některých situacích nebo ti dodají komfortu, kterého na festivalech není zrovna na rozdávání. Jaké 3 základní věci si tedy na letní festival sbalit s sebou?

Ledvinka

Jako první začneme ledvinkou. Ledvinka bude tvým největším festivalovým partner in crime. Narveš do ní peněženku, vlhčené ubrousky, kapesníky, powerbanku, antibakteriální gel a jiné drobnosti, které potřebuješ mít na fesťáku nutně při sobě. Nedocenitelný bonus získává ledvinka v tom, že tvůj festivalový outfitu umí vystřelit do nebeských výšin. Stačí si jen vybrat tu pravou. Mrkni například na značky Nike nebo Carhartt, které si zamiluješ pro jejich velikost.

dámská ledvinka

Větrovka

Žádný festival se neobejde bez přeháňky nebo bouřky, proto vždycky když jedeš na festival, je dobré počítat s tím, že tě nějaký ten slejvák potká. A víš, jak se to říká, kdo je připraven, není zaskočen, proto si sbal do svého batohu kvalitní nepromokavou větrovku, která zachrání tvůj outfit i účes před deštěm. Výhoda toho mít jednu nebo dokonce dvě větrovky vždycky po ruce, je to, že tu druhou můžeš nabídnout někomu, kdo mokne a nemá ani pláštěnku, ani bundu. Třeba někomu, kdo se ti líbí, chceš ho oslovit, ale nevíš jak. Jen nezapomeň na jedno, kvalitní větrovky jsou vyráběny z odolných a funkčních materiálů, které se musí prát, aby se prodloužila životnost bundy. Doporučujeme tedy nastudovat rady a triky, jak prát nepromokavou bundu.

pánská červená větrovka

Tenisky Vans Old Skool

Vansky se za nejuniverzálnější boty nepovažují jen tak pro nic za nic. Horko těžko najdeš boty, které obuješ do skateparku, do školy, do práce, na rande nebo právě na fesťák, kde ti poskytnou dostatečnou podporu při kalení pod stagemi. Navíc jejich nesporná výhoda je to, že se hodí ke každému outfitu, a proto si na fesťák nemusíš balit patery boty, aby ti to slušelo. Bohatě si vystačíš s jedním párem Vans Old Skool.

tenisky vans old skool
Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si sbalit na festival

Hide picture