Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Comic Con odhalil předměty a plakáty k X-Men: Days of Future Past

Jan Neuman

Jan Neuman

8. 8. 2013

Na Comic Conu v americkém San Diegu byly zveřejněny propriety  k novým X- Menům. Podívejte se, jak vypadají Sentinelové, nebo jak Trask-Industries prezentují svou práci a nenávist k mutantům.

V galerii se můžete podívat na to, jak budou vypadat Sentinelové, tedy roboti, kteří mají za úkol odhalovat, pronásledovat a chytat mutanty. Jejich tvůrcem je ve světě X-Menů Bolivar Trask, kterého bude hrát oblíbenec z z Her o trůny Peter Dinklage.

K vidění byly i plakáty a powerpointové slidy, které mají za úkol prezentovat postoj Trask-Industries k mutantům a to co s nimi hodlají udělat. Stejně tak veřejně hlásají nenávist k něčemu co nemohou ovládat a čeho se bojí.

Na posledním obrázku v galerii si můžete prohlédnout hlavní postavy mutantského světa. Jsou jimi Wolverine, kterého jako tradičně hraje Hugh Jackman, Profesor X, kterého bude opět hrát Patrick Stewart, dále Magneto, kterého hraje Ian McKellen. A jako poslední dvojice dole budou ve filmu vystupovat Daniel Cudmore jako Colossus a Bishop, kterého hraje Omar Sy.

X-Meni se o Sentinelech a plánu pana Traska dozvědí od Kitty Pryde, kterou bude znovu hrát Ellen Page. Kitty se vráti v čase, aby varovala své spolubojovníky o této hrozbě. Ovšem šušká se o tom, že ve filmu by to mohl být Wolverine místo Kitty, kdo se vrátí v čase, takže patrně uvidíme až na premiéře, co si na nás tvůrci připraví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comic Con odhalil předměty a plakáty k X-Men: Days of Future Past

Hide picture