Menu
FANZINE.cz
Komiks

Comics Centrum nám přinese Kurva velký Sin City

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

5. 5. 2014

Připravte se na naprosto unikátní projekt. Nakladatelství Comics Centrum se totiž rozhodlo nadělit tuzemskému čtenáři projížďku po dnes již legendárním Basin City. A ne jen tak ledajakou.Všechny díly Sin City zabalené do jedné luxusní knihy.

uvodni: Frank Miller: Sin City

Bylo to roku 1991, kdy se zrodila legenda, která doslova otřásla světovým komiksem. Temné město, kde zákon i zločin naslouchají pouze penězům. Hrdinové, kteří bez okolků mučí a vraždí každého záporáka co jim zkříží cestu. Takové karty vyložili nakladatelství Dark Horse a autor Frank Miller  na stůl, když uveřejnili Sin City.

Neskutečný úspěch celého projektu vedl nejen k celkem sedmi úspěšným knihám, které oslovily miliony čtenářů po celém světě. Celý koncept se podařilo úspěšně přenést i na filmová plátna a o zážitky tak nebyli ochuzeni ani filmoví diváci. Sin City katapultovalo detektivky a noirový vypravěčský styl na vrchol.

A koncem června 2014 se dočkáme všech sedmi výjimečných příběhů v jednom. Kniha Kurva velký Sin City bude mít úctyhodných 1360 stran, takže to určitě nebude počtení jen na jeden večer. Čeká na nás Marvovo Drsný sbohem, Ženská, pro kterou bych vraždil, Ten žlutej parchant a další známé příběhy.

Máte už jedno nebo dvě Sin City doma? Stejně to stojí za to! Vždyť právě díky vám může kniha vyjít. Ke svému vzniku potřebuje totiž tři stovky předplatitelů (na stránkách vydavatele). A těch 300 nemusí být jen spartských vojáků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comics Centrum nám přinese Kurva velký Sin City

Hide picture