Menu
FANZINE.cz
Technologie

Counter-Strike: Global Offensive. Chystá se pokračování legendární střílečky

Jan Holan

Jan Holan

30. 8. 2011

Společnost Valve, která stojí za veleúspěšnými hrami, jako je Portal, Counter-Strike či Half-Life, oznámila pokračování již zmíněné hry Counter strike s podtitulem Global Offensive. Podaří se jim překonat úspěšnost předchozího dílu?

Sérii Counter-Strike zná dobře určitě každý, kdo měl kdy co dočinění s hrami. Líté boje CTček proti teroristům se prostě nedají zapomenout.  Counter-Strike: Source navíc také vyniká enginem, který není problém upravit si k obrazu svému, a tak vznikly stovky modifikací, v nichž každý si našel tu svou. Přestože CS: Source i starší CS 1.6 jsou na trhu už nějaký ten pátek, stále se okolo nich tvoří neustále se zvětšující komunita fanoušků.

Podívejte se také na záběry z Assassins Creed: Revelations!

O to více překvapilo oznámení společnosti Valve o plánovaném pokračování této kultovní série. CS: GO by měl vyjít na začátku příštího roku a k dispozici bude na sítích Steam, Playstation Network a Xbox Live Arcade.

Bude se jednat o čistě singleplayerovou záležitost, stejně jako tomu bylo i u předchozích dílů. Fanoušci předchozích dílů budou jistě potěšeni předělávkami starých známých map, stejně tak jako velkým množstvím novinek v podobě zbraní, charakterů či map.

CS: GO by také měl poprvé v sérii představit matchmaking a online žebříčky a spekuluje se také o propojení multiplayeru PS3 a PC, stejně jako tomu bylo u hry Portal 2.

Samozřejmostí je i lepší grafika, celá hra totiž pojede na upraveném enginu Source z již zmíněného druhého Portalu. Vše zatím vypadá nadějně , ale je opravdu třeba vylepšovat něco, co spolehlivě funguje už několik let?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Counter-Strike: Global Offensive. Chystá se pokračování legendární střílečky

Hide picture