Creative Assembly skládá nový tým určený k vývoji Warhammeru

Společnost Sega uzavřela licenční smlouvu s Games Workshop, jež vývojářskému celku Creative Assembly umožní vytvářet hry zasazené do fantasy univerza Warhammeru.

Hráči se možná dočkají Warhammeru s konceptem Total War Zdroj: oficiální stránky hry

Podle vydavatele byl vytvořen nový vývojářský tým v britském studiu Creative Assembly, který se bude zabývat vývojem Warhammeru, jehož fantasy svět se spojí s bohatými zkušenostmi vývojářů stojících za sérií Total War.

V Creative Assembly tak budou mít napilno. Čerstvě oznámený projekt bude totiž vyvíjen vedle Total War: Rome II a prvním snímkem inspirované hry Alien.

Čtěte také: Total War: Rome II představuje první hratelnou frakci. Samozřejmě Římany

Ředitel studia Tim Heaton řekl: „V letošním roce slavíme pětadvacáté výročí a přijde nám vhodné zaměřit se na vysněný projekt ve spolupráci s tak dobře zavedeným partnerem. Neuvěřitelně bohatý a detailní svět Warhammeru je něco, s čím jsme vyrůstali a zanechalo to v nás, jako v hráčích a designerech nesmazatelnou stopu.“

„Přineseme těch pětadvacet let zkušeností a expertízy ve vysoce hodnocených hrách, abychom vyprodukovali zážitek, který budou hráči opravdu milovat.“ Společnost Games Workshop vidí v této příležitosti vysoký potenciál a je si jista, že na hráče v budoucnu čekají díky kombinaci bohatého Warhammer světa s ohromným vývojářským talentem opravdu výborné tituly.

Creative Assembly skládá nový tým určený k vývoji Warhammeru
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.