Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Crysis 3 se představuje ve dvou trailerech zaměřených na SP i MP

Jan Perlík

Jan Perlík

16. 11. 2012

Crysis se prezentuje novými trailery, které se týkají multiplayeru i singleplayeru. Co všechno vývojářský tým ze společnosti CRYTEK chystá na své hráče?

Další pokračování akční střílečky z pohledu první osoby vrací Proroka jako hlavního hrdinu. Ten je vybavený nanooblekem s jednoznačným cílem. Objevit v sobě zbytek lidskosti, čímž dokáže vykonat pomstu, po které dychtí.

Hráč bude muset umět dobře využívat kamufláže a bojového obleku v sedmi různých přírodních divech vztyčených nad New Yorkem. Ty představují smrtící ekosystém, ve kterém se bojuje o nadvládu. Je vybaven zároveň supermoderním arzenálem zbraní, které mu pomáhají v ničení lidských i mimozemských nepřátel.

Čtěte také: GTA V: druhý trailer je konečně na světě, nabitý akcí na zemi i ve vzduchu

Ukázkovým příkladem je složený luk, který vhodně doplňuje výkonné technologické funkce obleku. Nebo takový Typhoon je nejnovějším produktem vojenského výzkumu a dokáže vypálit pekelně neuvěřitelných 500 střel za pouhou vteřinu.

Hru pohání nový CryEngine 3, který přivede k životu realisticky vypadající postavy, vytvoří intenzivní filmové scény. Fotorealistická grafika a špičkový systém osvětlení a fyzikálních efektů jistě ohromí každého hráče.

Crysis 3 vychází v příštím roce. Hráči by si měli označit 24.března, tedy datum, kdy se možná akční hra roku objeví v obchodech. Na své si přijdou majitelé konzolí Xbox 360 a PS3, doprovázeni těmi s PC.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Crysis 3 se představuje ve dvou trailerech zaměřených na SP i MP

Hide picture