Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Crysis 3 vyždíme z konzolí maximum. Ani 1 % výkonu prý nebude ušetřeno

Jakub Bilko

Jakub Bilko

12. 12. 2012

Crysis 3 je přinejmenším v rámci technického zpracování velice ambiciozním titulem. Z konzolí vyždíme první poslední a PC verze se prý dokonce bude moci srovnat s hrami pro novou generaci konzolí.

Třetí Crysis bude nejlépe vypadající hrou na konzolích zdroj: vydavatel hry

Šéf Cryteku Cevat Yerli si je naprosto jistý, že Crysis 3 bude po technické stránce nejlépe zvládnutou hrou, která kdy na Xboxu 360 a PS3 vyšla. Hra prý z konzolí vytáhne maximum, načež nebude ušetřeno ani jediné procento výkonu.

Za hru hovoří třetí generace CryEnginu, dokonale optimalizovaná pro potřeby konzolí, ale i napěchovaná pozlátky v rámci DirectX 11 pro PC. „Žádná hra na konzolích nebude nikdy po technické stránce vypadat lépe než Crysis 3. Většina her se ani nepřibližuje ke Crysis 2,“ řekl Yerli.

Čtěte také: Zavzpomínejte s námi nejen na počátky české komerčně herní scény. První část

Dále pokračoval: „Někdy zkusím bitvu s Gearsy a Halo, nicméně množství dat, která jsme do hry vložili, a úroveň detailů je značně lepší. S Crysis 3 to posouváme na vyšší úroveň, přičemž PC je dokonce o dvě úrovně výš.“

Yerli ambicemi rozhodně nešetří. Věří totiž, že hra je technicky natolik působivá, že elementy zakomponované do PC verze budou konkurovat grafickým možnostem příští generace konzolí. Znamenají tyto komentáře, že Crytek ví o možnostech nových konzolí od Microsoftu a Sony?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Crysis 3 vyždíme z konzolí maximum. Ani 1 % výkonu prý nebude ušetřeno

Hide picture