Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Čtyři role, ve kterých zazářil Gareth David-Lloyd, host festivalu FanCity

Jan Chalupa

Jan Chalupa

13. 10. 2012

Na největší festival populární kultury v České republice FanCity 2012 dorazí také velšský herec Gareth David-Lloyd. Mohli jsme ho vidět například v úspěšných seriálech Torchwood nebo Dr. Who.

David-Lloyd (1981) je talentovaný britský herec, který velmi rychle získává celosvětovou popularitu. Proslavil se rolí Ianto Jonese v britském televizním sci-fi seriálu Torchwood, ale mohli jsme ho vidět v mnohých dalších televizních a filmových projektech.

Torchwood

Sci-fi seriál Torchwood je mimořádně úspěšnou seriálovou záležitostí. Jeho děj se týká přísně tajné organizace Torchwood Institute, která se zabývá výzkumem technologií, dokumentováním a bojem s nepřátelskými mimozemšťany. Příznivé recenze seriál provázejí po celém světě.

Dr. Who

Pán času si získal srdce miliónů seriálových fanoušků. Děj navazuje na klasický anglický seriál z šedesátých až osmdesátých let minulého století  a rozehrává příběh o cestování v čase, ve kterém nejde o nic menšího, než o budoucnost lidstva. Mnozí fanoušci ho adorují jako skvostnou a úchvatnou záležitost.

Red Faction: Origins

Televizní film z roku 2011 odkazuje na slavnou počítačovou hru Red Faction. Snímek se stejně jako původní hra odehrává na Marsu a stejně jako ve hře v něm není nouze o mnoho akčních sekvencí.

Sherlock Holmes

Fantasy snímek Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi z roku 2010 vypráví příběh legendárního detektiva Sherlocka Holmese, který spolu se svým přítelem doktorem Watsonem řeší další případ. Londýn tentokrát ohrožuje prehistorická příšera!

Kdy bude Gareth David-Lloyd na FanCity 2012?

24.10. středa od 20 hodin – krátké vystoupení v rámci slavnostního zahájení FanCity.

25.10. čtvrtek od 19 hodin – Samostatná beseda s hostem.

25.10. čtvrtek od 21 hodin – Fotografování a podepisování.

27.10. sobota od 17 hodin – Společná beseda s Gary Grahamem a Alainou Huffman.

27.10. sobota od 19 hodin – Fotografování a podepisování.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čtyři role, ve kterých zazářil Gareth David-Lloyd, host festivalu FanCity

Hide picture