Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Cyberpunk 2077 je nová hra od tvůrců Zaklínače. Podívejte se na teaser

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

13. 1. 2013

Polští CD Project RED si odskočí od temné fantasy a budou tvořit hru z prostředí cyberpunku. Námět berou ze slavné deskové hry. Rozhodli se však vytvořit svůj vlastní příběh.

video
play-sharp-fill

A že zajímavý příběh vymyslet umějí, již dokazáli v obou dílech Zaklínače. Můžeme se tedy připravit na děj plný zvratů a zásadních rozhodnutí. Podle dostupných informací by se měl příběh točit o někom, kdo vzejde ze špinavé spodiny a postaví se nepřátelskému světu.

Vývojáři chtějí svou hru zasadit do poněkud jiné doby, než nám představuje desková hra. Cyberpunk 2077 se bude odehrávat v letech 2020 až 2050. V tomto období chtějí tvůrci vytvořit kompletní historii města Night City. Záměrem je stvořit evoluci původní hry, nikoli ji celou změnit.

Čtěte také: Onlinovka TERA v únoru přejde na free-to-play model. Nic překvapivého

CD Project se navíc hodlají držet většiny pravidel deskové hry. I když na druhou stranu dodávají, že některé schopnosti, které fungují na papíře, do hry prostě nezapadají.

Cyberpunk 2077 si bohužel nezahrajete dříve jak v roce 2015. Vývojáři vlastně jeho vývoj oznámili jenom proto, že shánějí pomocné síly. Nicméně koncept rozhodně stojí za to čekání, a pokud se tvůrcům podaří sestavit podobně lákavý příběh jako v případě Zaklínače, máme se na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cyberpunk 2077 je nová hra od tvůrců Zaklínače. Podívejte se na teaser

Hide picture