Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Další filmy X-Men univerza. Rob Liefeld potvrdil X-Force a Magneta

Jan Uhlík

Jan Uhlík

14. 7. 2013

X-Force

Rob Liefeld, otec komiksového světa X-Force, potvrdil na svém twitteru začátek produkce stejnojmenného filmu. Spolu s tím oznámil i začátek práce na snímku o Magnetovi.

X-Force

Další spektrum nových mutantů je před námi. Jedno z prvních uskupení X-Force. Zdroj: Marvel

S mutanty se nám v poslední době roztrhl pytel. Fox nelení a snaží se vyprodukovat co nejvíce snímků s tématem mutantů. Není se čemu divit. Popularita týmu X stoupá a Fox se toho snaží uchytit. Před několika dny si studio zaregistrovalo doménu X-ForceMovie.com a tím dala jasně najevo, že film o X-Force nás nemine.

Tuto informaci potvrdil na twitteru spolutvůrce komiksu X-Force Rob Liefeld. „Minulý týden jsme se snažili dojít ke zdroji zvěstí o tom, že Fox pracuje na rozšíření světa X-menů o film X-Force. Dostali jsme oficiální informaci, že oznámení proběhne na Comic-Conu.“

K překvapení se zmínil i o tom, že Fox už nyní pracuje na vývoji filmu Magneto. Styl filmu by se měl velice podobat Wolverinovi. „Až začnou s konkurzem k X-Force, tak můžeme oslavovat. Vedle X-Force nyní pracují i na Magnetovi. Neunáhlete se Fox,“ sdělil Liefeld na svém twitteru.

Magneto

Jeden z nejoblíbenějších padouchů světa X-menů, Magneto. Zdroj: Marvel

Tým X-Force, na rozdíl od X-Menů, si příliš nebere servítky se svými nepřáteli. V týmu nalezneme jedině agresivní mutanty, kteří se nebojí použít své síly k boji proti zlu. V celé komiksové sáze se vystřídala spousta mutantů. Nejvýraznější z nich jsou například Wolverine, Deadpool, Cannonball , Shatterstar a Sunspot, který se objeví i v X-Men: Days of Future Past.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Další filmy X-Men univerza. Rob Liefeld potvrdil X-Force a Magneta

Hide picture