Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Avatar 2 odhaluje další novinky. Dočkáme se 3D příběhu pod vodou

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

11. 4. 2013

FOTO: AvatarProducent trilogie Avatar, Jon Landau, odhalil, co chystá James Cameron pro sequel k svému veleúspěšnému snímku. Chce posouvat technologické možnosti natáčení, a to rovnou pod vodní hladinou.

FOTO: Avatar

Otázka dne: Jak bude modrá kráska vypadat v modré vodě?

James Cameron stál na počátku mnoha technologických převratů ve filmovém médiu a zdá se, že na této pozici plánuje jistý čas ještě zůstat. Rozhodně se můžeme těšit na jeho novinky v už téměř napsaném Avatarovi 2 (scénář k Avatarovi 3 je podle Cameronových slov také na cestě), a to zejména v oblasti MoCap – snímání pohybu.

Podle Landauových slov bude film obsahovat důležité sekvence odehrávající se pod vodou. Pro účely jejich natáčení bude potřeba zdokonalit MoCap kostýmy a spojení s počítači i post-produkci filmu. Hereckou akci, která bude probíhat ve vodní nádrži, by tak režisér měl kontrolovat a režírovat stejně dobře jako akci ve studiu.

Perličkou informací od Jona Landaua je zpráva, že následující dva filmy budou sledovat oblouk příběhu dvou hlavních postav. Všichni fanoušci se teď o to víc těší na slibované brzké datum premiéry.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Avatar 2 odhaluje další novinky. Dočkáme se 3D příběhu pod vodou

Hide picture