Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Daredevil je úplně špatně, říká komiksový tvůrce o svých hrdinech

Redakce

Redakce

26. 9. 2013

FOTO: Stan LeeJak komiksový tvůrce Stan Lee vidí své příběhy převedené na velká plátna? Ne tak růžově, jak by si někteří lidé mohli myslet. Stan Lee, který společně s několika dalšími tvůrci vymyslel slavné příběhy o Spider-Manovi, Iron Manovi, Fantastické čtyřce či Hulkovi, prozradil, které filmy se mu nelíbí.

FOTO: Stan Lee

Stan Lee. Zdroj: convetionscene.com

„Byl bych rád, kdyby byl v prvních dvou filmech Hulk menší. Také se mi nelíbilo, jakým způsobem ztvárnili doktora Dooma ve Fantastické čtyřce. A Daredevil, ten byl zkrátka celý špatně napsaný. Udělali ho příliš tragického. Tak jsem ho sám nenapsal. Myslím, že teď pracují na novém Daredevilovi, který by měl být lepší, takže si počkám, co z toho vznikne.“

Komiksové postavy dnes ve světě filmu dostávají čím dál větší prostor. Populární tvůrce se zmínil také o tom, které postavy by rád viděl v dalších filmech.

„Deadpool je velmi oblíbená postava, byl bych překvapený, kdyby v brzké době nedostal vlastní film. Dále přemýšlím nad doktorem Strangem, Black Pantherem a Ant-Manem – v Marvelu je nyní určitě hodně práce nad různými nápady.“

Stan Lee, který sám býval prezidentem a předsedou Marvel Comics, ovšem zřejmě nemá žádnou představu o tom, co se v Marvelu děje dnes. Nový Daredevil byl zrušen a Fox předává práva zpátky Marvelu. Deadpool je ve vývoji už celé roky, ale momentálně spíš sedí v pekle. Doktor Strange, Black Panther a Ant-Man – těmto třem se zrovna vytváří scénář, a nejlepší šance dostat zelenou má Ant-Man.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daredevil je úplně špatně, říká komiksový tvůrce o svých hrdinech

Hide picture