Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dark Souls 2 oficiálně oznámeno. Podívejte se na výborný trailer

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

9. 12. 2012

Na herní události VGA byl neočekávaně oznámen další díl pekelně těžké hry Dark Souls. Vyvojáři se nijak nemazali s názvem a rovnou přidali jen číselné odlišení.

video
play-sharp-fill

Dark Soul proslula svou, na dnešní dobu, neobvyklou obtížnost. Hráč ve hře umíral, jako na běžícím pásu. Hra vyšla původní jen na konzole PS 3 a X-Box 360. Později byla portována na PC, jenomže port byl tak zmršený, že obtížnost hry ještě stoupla díky zběsilé kameře. Hra se tak stala skoro nehratelnou. Dark Soul si nicméně získalo své fanoušky a vývojáři ze studia FromSoftware se rozhodli udělat druhé pokračování.

Ve druhém díle by se měl objevit nový hrdina a také zcela nový, smrtící svět. I tentokrát hra nedá hráči nic zadarmo, a postup ve hře bude těžce vydřený. Měli by jsme se setkat s novými monstry, epickými bossy a pekelně těžkými překážkami.

Čtěte také: Bioshock infinite se znovu odkládá. Jarní termín je snad definitivní

V rámci oznámení vývoje byl také představen úvodní trailer, který opravdu dýchá tísnivou a smrtelnou atmosférou. Rozhodně doporučujeme se na něj podívat.

Datum vydání bohužel zatím nebylo oznámeno. Nicméně dobrá zpráva je, že hra se podívá na PC ihned a nebude se až později portovat. Mimo PC se samozřejmě počítá s konzolemi PS3 a Xbox 360.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dark Souls 2 oficiálně oznámeno. Podívejte se na výborný trailer

Hide picture