Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Dárky k narozeninám, výročí i Vánocům pro muže i ženy

Příležitostí pro nákup dárků máte během roku nespočet. Možností, jak potěšit své přátele, rodinu nebo drahou polovičku, je doopravdy hodně. Možná i letos před Vánoci nebo výročím netušíte, co koupit pro své blízké. Dobrou zprávou je, že existuje několik kategorií pro dárky, ze kterých se můžete inspirovat. Existuje jich mnohem více, ale dnes se můžete alespoň trochu inspirovat.

Šperky jsou skvělým dárkem pro muže i ženy

Vybrat správný šperk pro ženu může být velmi těžké. Jestli chcete udělat velký krok, spolehněte se na zásnubní prsteny s diamantem. V ostatních případech musíte hlavně myslet na to, jaká je žena, pro kterou šperk kupujete. V první řadě se podívejte, jestli vůbec šperky nosí a jaké to jsou. Šperky totiž rozhodně neznamenají jen prsteny. Vybírat můžete také:

  • náhrdelníky nebo přívěsky,
  • náušnice,
  • náramky,
  • brože.

Šperky ale rozhodně nejsou jen pro ženy, i když si to hodně lidí myslí. Prsteny, přívěsky nebo náramky jsou skvělým dárkem také pro muže. Jestli chcete svého muže potěšit a zároveň pobavit, můžete vsadit na dřevěné motýlky na krk, dřevěné přívěsky nebo krásné hodinky. Tento doplněk je pro muže ideální a výběr hodinek na trhu je obrovský.

Originální dárky pro všechny blízké

Chcete pořídit svým přátelům nebo rodině něco skutečně jedinečného? Možností máte hodně. Velmi populární jsou nyní bedny s páčidlem nebo zámkem, do kterých se musí sami dostat. Skvělé jsou také puzzle nebo hrnky s vlastním motivem. To zařídí 3D termolis na potisk. Díky němu získáte originální hrnky, hodiny, puzzle, přívěsky, talíře nebo kryty na mobilní telefony.

Stejně tak můžete zvolit balíčky kosmetiky, degustace sladkostí nebo alkoholu apod. Velmi originální jsou dárkové krabičky se semínky, které si obdarovaný může zasadit na zahradě nebo do květináče. A jestli potřebujete jen nějakou maličkost a nechcete tolik utrácet, vsaďte na vtipné ponožky, které zahřejí každého u srdce i na nohou.

Stírací plakáty jsou obrovským hitem pro všechny

Jistě jste již nějaký stírací plakát zahlédli. Jde jednoduše o papír, který je pokrytý stejnou vrstvou, která se nachází na stíracích losech. Pod jednotlivými políčky se mohou skrývat nejrůznější věci. Na trhu již dnes najdete nejrůznější témata a provedení. Díky tomu jsou vhodné pro děti, páry i přátele. Anebo jen pro jednotlivce. Mezi nejoblíbenější stírací plakáty patří:

  • 100 filmů, které musíte vidět,
  • 100 věcí, co v životě stihnout,
  • 100 věcí, co zažít v páru,
  • 100 věcí, co zažít s dětmi.

Vybírat ale můžete nejrůznější varianty. V podobě stíracího plakátu najdete také fitness výzvu, Českou republiku nebo mapu světa, místa k navštívení nebo knihy. Při výběru záleží jen na tom, co miluje člověk, kterého chcete obdarovat. Nejlepší částí tohoto dárku je, že vydrží vašim blízkým po velmi dlouhou dobu a budou se z něj těšit možná i několik let.

Společenské hry potěší celou rodinu i přátele

Pro každou rodinu i skupinu přátel jsou ideální zábavou právě společenské hry. Na trhu najdete obrovské množství her, ze kterých můžete vybírat. Vždy se dívejte na věkové doporučení v případě, že je budete darovat lidem s dětmi. Jinak se můžete pustit do vybírání a zvolit zábavnou nebo naučnou hru, která potěší celou rodinu.

Mezi nejoblíbenější hry patří jednoznačně Monopoly nebo Dostihy a sázky, které jsou naprostou klasikou. Z modernějších her můžete zvolit Karak, Krycí jména, Zázraky přírody, Co na to Češi, Carcassonne, Ubongo nebo Jízdenky, prosím! Velkou výhodou je, že u každé hry najdete hned několik variant. Některé jsou pro dospělé, jiné pro děti a další mají určité téma. Vyberte pro své blízké nejlepší hru a potěšíte tím je i sebe, protože si budete moci zahrát!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárky k narozeninám, výročí i Vánocům pro muže i ženy

Hide picture