Menu
FANZINE.cz
Technologie

Datadisk The Sims 3: Hrátky osudu slibují mnohem více zábavy

Dominik Butschek

Dominik Butschek

11. 4. 2011

V novém datadisku pro The Sims 3 se Simíci ještě více přiblíží skutečnému životu. Bude s nimi mlátit puberta a prožijí si krizi středního věku.

Foto: Svatba Simíků

Naplánujte si vlastní svatbu!                                                        zdroj: distributor hry

Připravte se na plnohodnotný datadisk (tedy žádnou kolekci nábytku a oblečení) pro The Sims 3. Tentokrát se autoři zaměřili na samotný život Simíků. Můžete se těšit na znovuprožití všech rošťáren z mládí, jako jsou důmyslné pasti na rodiče nebo kamarády.

Po dětství následuje puberta, kdy budete soupeřit o titul krále a královny na školních plesech, rebelovat proti svým rodičům a žít život plný energie. Jakmile dospějete, začnete si plně užívat nově nabyté svobody (alespoň než si někoho vezmete). Nově se objeví nákladné svatby a dokonce i krize středního věku, o které tolik žádala komunita.

Další výraznou novinkou bude amatérská chemie, ale s tou budete muset zacházet opatrně, jinak se z vašeho Simíka může stát duch.

Datum vydání je stanoveno na letošní jaro. V prodeji bude již tradičně i česká verze hry. Přečtěte si také recenzi na nejnovější spin-off série simulující každodenní rutinu The Sims:Medieval.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Datadisk The Sims 3: Hrátky osudu slibují mnohem více zábavy

Hide picture