×
FANZINE.cz

Datum vydání hry Dead Island předběžně potvrzeno

Foto: Horda zombiíVšemi fanoušky zombie hororů očekávaný titul plný oživlých mrtvol, úzkostlivé atmosféry a mnoha luxusních resortů na tropickém ostrově se pomalu blíží. Dokážete se přes hordy nemrtvých dostat do bezpečí?

Foto: Dead Island
Kvalitních hororů bývá pramálo. Změní situaci Dead Island? Zdroj: Vydavatel hry

Popularita produktů se zombie tématikou neustále stoupá, avšak her s oživlými mrtvolami je prozatím až na pár výjimek málo jako šafránu. Po vydařeném druhém pokračování fanouškům žánru jistě známé herní série Deadrising nás čeká nová akční hra Dead Island.

Vývojáři slibují velice rozsáhlý, otevřený svět a dlouhou kampaň, kterou bude možné procházet v kooperativním módu hry až ve čtyřech hráčích podobně jako v Left4Dead. Během hraní bude možné plnit celou řadu vedlejších questů a podle aktuálních tiskových zpráv má titul obsahovat také RPG prvky vlastní postavy (možnost vylepšování jednotlivých vlastností.)

Doufejme, že hra bude alespoň tak emotivní jako níže uvedený trailer.

Tým mající na starosti vývoj, avizoval, že mu jde o budování husté atmosféry. Mimo jiné tím, že postavu bude po celou dobu provázet kritický nedostatek munice, takže bude nutné používat a vylepšovat běžně dostupné předměty a chladné zbraně.

Dead Island od autorů úspěšné střílečky Call of Juarez podle českého vydavatele vyjde již v září letošního roku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..