Menu
FANZINE.cz
Hry

Datum vydání hry Dead Island předběžně potvrzeno

Marek Jedinák

Marek Jedinák

30. 3. 2011

Všemi fanoušky zombie hororů očekávaný titul plný oživlých mrtvol, úzkostlivé atmosféry a mnoha luxusních resortů na tropickém ostrově se pomalu blíží. Dokážete se přes hordy nemrtvých dostat do bezpečí?

Foto: Dead Island

Kvalitních hororů bývá pramálo. Změní situaci Dead Island? Zdroj: Vydavatel hry

Popularita produktů se zombie tématikou neustále stoupá, avšak her s oživlými mrtvolami je prozatím až na pár výjimek málo jako šafránu. Po vydařeném druhém pokračování fanouškům žánru jistě známé herní série Deadrising nás čeká nová akční hra Dead Island.

Vývojáři slibují velice rozsáhlý, otevřený svět a dlouhou kampaň, kterou bude možné procházet v kooperativním módu hry až ve čtyřech hráčích podobně jako v Left4Dead. Během hraní bude možné plnit celou řadu vedlejších questů a podle aktuálních tiskových zpráv má titul obsahovat také RPG prvky vlastní postavy (možnost vylepšování jednotlivých vlastností.)

Doufejme, že hra bude alespoň tak emotivní jako níže uvedený trailer.

Tým mající na starosti vývoj, avizoval, že mu jde o budování husté atmosféry. Mimo jiné tím, že postavu bude po celou dobu provázet kritický nedostatek munice, takže bude nutné používat a vylepšovat běžně dostupné předměty a chladné zbraně.

Dead Island od autorů úspěšné střílečky Call of Juarez podle českého vydavatele vyjde již v září letošního roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Datum vydání hry Dead Island předběžně potvrzeno

Hide picture