Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Datum vydání hry Riders of Rohan pro Lord of the Rings Online se odkládá

Jakub Bilko

Jakub Bilko

23. 8. 2012

Turbine hlásí, že expanze Riders of Rohan, přinášející do LotRO mimo jiné nové lokace a souboje v sedlech koní, se z původního zářijového vydání o měsíc opozdí, konkrétně na 15. října.

OBR.: LotRO - Riders of Rohan - jezdecký souboj

Jezdecké souboje jsou jedním z hlavních lákadel nového obsahu Zdroj: vydavatel hry

Důvodem pro měsíční odklad je lehké vylaďování nešvarů, které byly objeveny v rámci beta testování. „Máme za sebou velmi úspěšný beta program s pomocí největší komunity hráčů od dob Morie. Množství a kvalita zpětné vazby pro naši prozatím největší expanzi byly fantastické,“ sděluje výkonná producentka Kate Paiz.

Čtěte také: Testovali jsme ZombiU, věrohodný simulátor zombie apokalypsy

Dále pokračuje: „Díky skvělým výkonům ze strany beta hráčů jsme dokázali identifikovat problémy, kterými se ještě před vypuštěním hry musíme zabývat. Za účelem vyřešení těchto problémů a docílení námi očekávané kvality budeme potřebovat ještě trochu času.“

Ačkoliv není zpoždění bůhvíjak velké, přesto může těm největším nedočkavcům smazat úsměv z tváře. Právě pro ty, kteří si hru jiř předobjednali, je přichystáno drobné odškodné formou 500 Turbine bodů a batohu s konzumovatelným obsahem, které se jim na účtu objeví 5. září, tedy v den původního plánu vypuštění hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Datum vydání hry Riders of Rohan pro Lord of the Rings Online se odkládá

Hide picture