Datum vydání hry Riders of Rohan pro Lord of the Rings Online se odkládá

Turbine hlásí, že expanze Riders of Rohan, přinášející do LotRO mimo jiné nové lokace a souboje v sedlech koní, se z původního zářijového vydání o měsíc opozdí, konkrétně na 15. října.

OBR.: LotRO - Riders of Rohan - jezdecký souboj
Jezdecké souboje jsou jedním z hlavních lákadel nového obsahu Zdroj: vydavatel hry

Důvodem pro měsíční odklad je lehké vylaďování nešvarů, které byly objeveny v rámci beta testování. „Máme za sebou velmi úspěšný beta program s pomocí největší komunity hráčů od dob Morie. Množství a kvalita zpětné vazby pro naši prozatím největší expanzi byly fantastické,“ sděluje výkonná producentka Kate Paiz.

Čtěte také: Testovali jsme ZombiU, věrohodný simulátor zombie apokalypsy

Dále pokračuje: „Díky skvělým výkonům ze strany beta hráčů jsme dokázali identifikovat problémy, kterými se ještě před vypuštěním hry musíme zabývat. Za účelem vyřešení těchto problémů a docílení námi očekávané kvality budeme potřebovat ještě trochu času.“

Ačkoliv není zpoždění bůhvíjak velké, přesto může těm největším nedočkavcům smazat úsměv z tváře. Právě pro ty, kteří si hru jiř předobjednali, je přichystáno drobné odškodné formou 500 Turbine bodů a batohu s konzumovatelným obsahem, které se jim na účtu objeví 5. září, tedy v den původního plánu vypuštění hry.

Datum vydání hry Riders of Rohan pro Lord of the Rings Online se odkládá
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.