Menu
FANZINE.cz
Technologie

Datum vydání Oddworld: Stranger’s Wrath je tajné, ale hra je hotová

Jan Holan

Jan Holan

22. 11. 2011

HD remake hry Oddworld: Stranger’s Wrath, která byla původně Xboxovou exkluzivitou, je konečně hotov i pro PlayStation 3. Přesto však stále nebylo odhaleno datum vydání.

Jedním z charakteristických znaků tohoto Oddworldu je zvláštní munice Zdroj:msxbox-world.com

Oddworld: Stranger’s Wrath se odehrává v prostředí divokého západu. Hráč se ujme role Strangera, lovce odměn, a jeho úkolem bude chytat psance, aby si vydělal dostatek peněz. Při tom může libovolně přepínat mezi pohledem z první a třetí osoby.

Čtěte také: RECENZE: Halo je jako šedesátka po plastice. Hezčí, ale pořád stará

Zatímco v třetí osobě bude Stranger běhat, šplhat, bojovat na blízkost a přeskakovat propasti, v první osobě se hra chová jako klasická FPS, kde hráč používá k likvidaci nepřátel kuši nabitou živými náboji (rozuměno hmyzem a savci), jako jsou třeba netopýři a vosy.


Vývojáři ze studia Just Add Water, kteří mají HD předělávku na starost, celou hru překopali do nového grafického kabátku a také nově nahráli kompletní ozvučení hry. Navíc přidali do hry i pár skrytých bonusů. Nový HD Oddworld bude k dispozici pomocí digitální distribuce a přestože je již hotový, datum vydání ještě nebylo ohlášeno. Paralelně se již pracuje i na předělávkách starších dílů Abe’s Odysee a Munch’s Odysee.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Datum vydání Oddworld: Stranger’s Wrath je tajné, ale hra je hotová

Hide picture