Menu
FANZINE.cz
Technologie

Datum vydání Torchlight 2 odloženo. Hra trpí špatnou kvalitou

Jan Holan

Jan Holan

28. 11. 2011

Pokud se těšíte na nástupce akčního RPG Torchlight, které před dvěma lety způsobilo poprask v tomto žánru, máme pro vás špatnou zprávu. Pokračování, které je ve vývoji už 18 měsíců má k definitivní verzi ještě hodně daleko.

Torchlight II bude jako jeho předchůdce - skvělá akce s příjemnou grafikou Zdroj:gamemunition.com

Jestliže netrpělivě očekáváte příchod nového Diabla, určitě si zpestřujete volné chvíle hraním diablovek, které se snaží tuto legendu napodobit. Jedním z takových akčních RPG je i Torchlight, který před dvěma lety bodoval svojí hratelností a malými hardwarovými nároky a byl označen jako jeden z nejlepších klonů svého vzoru. O to víc byli fanoušci nadšeni, když bylo ohlášeno pokračování.

Čtěte také: RECENZE: Halo je jako šedesátka po plastice. Hezčí, ale pořád stará

Nyní ovšem Travis Baldree, prezdient studia Runic, které za hrou stojí, vydal prohlášení, že druhého Torchlightu se nedočkáme dříve než v roce 2012. Hlavním důvodem k tomuto kroku byl nejspíše nedostatek času pro zhodnocení připomínek betatesterů a také velmi nestálá kvalitativní úroveň, se kterou se hra zatím potýká. Navíc nyní si studio může díky finančním prostředkům odklad dovolit, a naservírovat tak hráčů už vyladěnou hru bez zbytečných bugů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Datum vydání Torchlight 2 odloženo. Hra trpí špatnou kvalitou

Hide picture