DC Comics odhalilo pár zajímavosti o nové minisérii Forever Evil

DC Comics: Evil Is RelativeDC Comics v srpnu zveřejnilo, že zločinecký tým známý pod jménem Crime Syndicate of America se bude chtít zmocnit Země. Vše se odstartuje v sedmidílné sérii již v září.

Zkloubení tří komiksů se stane něco unikátního. Zemřou všichni superhrdinové? Zdroj: DC Comics
Skloubení tří komiksů přinese něco unikátního. Zemřou všichni superhrdinové? Zdroj: DC Comics

Podle Geoffa Johnse, který je hlavním ředitelem a autorem Forever Evil, se Crime Syndicate spolupodílí na událostech, které se v současné době dějí v komiksech Trinity Wars a Justice League Crossover. Půjde tak o skloubení tří zajímavých komiksů.

Členy nového zločineckého syndikátu, kteří budou pocházet z Earth 3, budou Ultraman, Owlman, Superwoman, Johnny Quick and Power Ring, plus nový člen Deathstorm.

Johns popsal Deathstorma v podstatě jako nacistického vědce s atomovou energií v rukou. Až na pár detailů se profil Deathstorma shoduje s Firestormem.

Co by se stalo, kdyby všichni hrdinové zemřeli?

Co by se stalo, kdyby všichni hrdinové zemřeli? Tahle událost se pravděpodobně stane na konci Trinity Wars a podobně bude zamýšlen i Forever Evil.

Podle Johnse to však nebude jen o síle superhrdinů, ale především o silných a slabých stránkách, které vejdou do historie. Armádu padouchů povede sám Lex Luthor spolu s týmem Sinestro, Black Adam, Catwoman a Captain Cold.

DC Comics odhalilo pár zajímavosti o nové minisérii Forever Evil
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.