Menu
FANZINE.cz
Technologie

Dead Island ingame trailer. Podívejte se, jak se ráj mění v peklo

Šimon Kolář

Šimon Kolář

18. 5. 2011

OBR.: Hlavní hrdina drží mrtvé těloOčekávaná zombie akce z prostředí tropického ostrova nám učarovala už svým prvním trailerem. Nyní byla zveřejněna nová ukázka. Zachovala si atmosféru ?

OBR.: Výhled na ostrov

Pohled na dějiště hry, Zdroj:deadislandgame.com

Původní CGI trailer ke hře Dead Island už je dnes pár měsíců od zveřejnění kultovní záležitostí. Je mnohými označován za jeden z nejlepších počinů svého druhu a sám dokázal zvednout obrovskou vlnu zájmu o hru, která by jinak možná zapadla jako spousty ostatních. Nyní se k nám dostává nový trailer, který se snaží v nastoleném trendu pokračovat. Obdobně jako třeba Deadrising 2: Off The Record.

Podívejte se také na původní proslavenou upoutávku hry Dead Island

Nová ukázka nám konečně prezentuje nějaké záběry přímo z herního enginu. Přestože nedosahuje uměleckých kvalit onoho proslaveného traileru, stále si drží svůj specifický melancholický styl, který se k zombie hororu mimořádně hodí. Bude zajímavé, zda si dokáže tuto posmutnělou atmosféru udržet i samotná hra nebo jestli se zvrhne do standardní krvavé vyvražďovačky. To zjistíme nejspíš až v září, kdy hra vychází pro PC, Xbox 360 a Playstation 3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dead Island ingame trailer. Podívejte se, jak se ráj mění v peklo

Hide picture