Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dead Island: Riptide přináší informace o Johnu Morganovi, novém hrdinovi hry

Jan Perlík

Jan Perlík

6. 11. 2012

V prohlášení od Deep Silver je obsažen pátý hrdina, který má tak doplnit skupinu z Dead Island. Oznámeny byly také bližší informace o městě Henderson.

FOTO: Dead Island: Riptide

Zvláštní skupinku hrdinů doplní kuchař z námořní lodi. Zdroj: vydavatel hry

Dead Island: Riptide je skupina složená z rapera, bývalého fotbalisty, tajného agenta a člena hotelového personálu. Doplňuje je zbrusu nová postava jménem John Morgan v novém prostředí města Henderson.

FOTO: Dead Island: Riptide - John MorganPracoval jako kuchař na palubě vojenské lodi. Snažil se stát členem US Navy, avšak marně. Připomíná Stevena Seagala v Under Siege, ale má méně vypracované břišní svalstvo ve tvaru tzv. buchtiček.

Společnost Deep Silver o Johnu Morganovi řekla: „ John Morgan je nová a celkově pátá charakterní postava v Dead Island: Riptide, která se může připojit k týmu protagonistů z původní hry. Po celá léta cvičil sám a stal se mistrem v boji. “

Nepřehlédněte: RECENZE: Footbal Manager 2013 je nejzábavnější způsob, jak šéfovat týmu

„ Jeho kariéra v americkém námořnictvu se neujala, jak si sám představoval. Tráví svůj čas jako kuchař na námořnické lodi. Ví, že brzy bude muset předvést své dovednosti v praxi, když se loď blíží k ostrovu Palanai. “

Palanai patří k městu Henderson, hlavnímu městu Dead Island: Riptide. Dříve byl ostrov součástí bohatých turistů, momentálně zobrazuje válečnou zónu nemrtvých, která byla zničena monzuny. Výsledkem je, že mnoho částí ostrova je zaplaveno a dále chátrají. Cestování je proto obtížné.

Dead Island: Riptide vychází 26. dubna příštího roku. Objeví se pro PC, PS3 a Xbox 30.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dead Island: Riptide přináší informace o Johnu Morganovi, novém hrdinovi hry

Hide picture