Menu
FANZINE.cz
Technologie

Dead Island se nebojí ukázat hlavy rozflákané baseballovou pálkou

Marek Jedinák

Marek Jedinák

24. 5. 2011

Foto: Horda zombií!Video!Autoři zombie hry Dead Island konečně ukázali první dlouhé gameplay video. Rozsáhlý herní svět ve stylu obrovských RPG titulů, hrstka přeživších a hordy po čerstvém mase toužících zombií. Postačí pro přežití baseballová pálka a sekáček na maso?

Podomácku vyrobené zbraně budou klíčem k přežití Zdroj: Vydavatel hry

Vývojáři z polského studia Techland konečně zveřejnili první konkrétní ukázky ze hry. Parta přeživších jedinců se opevnila v odlehlé budově a po ostrově se přemisťuje pouze automobily.

Samotný herní princip tedy spíše připomíná rozsáhlá RPG od vývojářského studia Bethesda. Podle komentáře se má herní doba kampaně inspirované seriálem Walking Dead blížit až dvaceti pěti hodinám, což je v současné době párhodinových stříleček malý zázrak.

Záměrem autorů je v hráči budovat strach, takže rozhodně nepočítejte s neomezeným množstvím nábojů. Střelné zbraně jsou velikou vzácností, takže si každý musí vystačit se svým vlastním know-how.

Zombíci tedy budou znovuumírat pod čepelemi kuchyňských nožů a baseballových pálek vylepšených hřebíky, které měly premiéru už ve hře Deadrising. Nejdůležitější novinkou je pak fakt, že již od začátku bude možné hru procházet v kooperativním režimu až čtyřech hráčů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dead Island se nebojí ukázat hlavy rozflákané baseballovou pálkou

Hide picture