×
FANZINE.cz

Dead Space 3 už je ve vývojové fázi. Vývojáři shánějí nové posily

Inzeráty v době internetu prozradí mnohé. Vývojářské studio stojící za prvními díly série Dead Space shání nové kolegy na rozšíření svého týmu. Chystaným titulem je Dead Space 3!

DeadSpace2: Isaac Clarke sužovaný psychickými problémy Zdroj: Vydavatel hry

Na webu určeném pro osoby spojené s vývojem a byznysem v herním průmyslu Gamasutra.com se objevil inzerát od studia Visceral Games, autorů prvních dvou dílů série Dead Space. Volné jsou pracovní pozice pro ředitele vývoje, grafika a zvukaře pro herní sérii Dead Space. S nejvyšší pravděpodobností jde vzhledem k počtu nabízených pracovních pozic o přípravy právě třetího pokračování vesmírného hororu.

Podívejte se také na nacisty číhající ve vesmíru ve videorecenzi hry Killzone 3!

To by ve své podstatě nebylo nikterak revoluční novinkou. Většina herních i filmových distributorů sází v poslední době především na osvědčené herní série. Novinek je čím dál tím méně a zaběhlé značky jsou zjednodušovány, aby cílily na co nejširší hráčské publikum, což na jaře jasně prohlásil vysoce postavený činitel společnosti EA Frank Gibeau.

Vzhledem k animovanému filmu, několika pokračování a knížkám se z původní vykrádačky filmu Horizont události se tak pomalu stává velice úspěšná série.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..