Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Del Toro chce Justice League Dark. Rýsuje se další konkurence Avengers

Jan Uhlík

Jan Uhlík

10. 7. 2013

Justice League DarkBěhem propagace nového snímku Pacific Rim se Guillermo Del Toro zmínil o sympatii k Temné lize spravedlivých. Jakmile dostane práva, začne film realizovat.

Justice League Dark

Temná liga spravedlivých z obálky komiksu od DC Comics. Zdroj: www.dccomics.com

Guillermo Del Toro prozradil během jedné tiskové konference, že by rád natočil Justice League Dark. O nápadu uvažoval již dříve, ale byl na pochybách, zdali by se popularita DC hrdinů vyrovnala Marvelovským Avengers. Impulzem pro něj byl veliký úspěch Muže z oceli. Vedle toho se také zmínil, že by svůj film rád spojil právě se světem nového Supermana.

„Skvělá věc na ‚Dark Universe‘ je možnost světa v němž se objevují postavy s nadpřirozenými schopnostmi, ale podle jakých pravidel budete příběh stavět je jen na vás,“ řekl Guillermo. „ Byl bych velice rád, kdyby se DC Universe stal stejně pospolitým jako Marvel Universe.“

Justice League Dark je skupina neobvyklých superhrdinů ze světa DC Comics. Od původní Ligy spravedlivých se především liší svou nadpřirozeností. Vůdcem skupiny se stal John Constantin, který byl v roce 2005 ztvárněn ve filmové adaptaci Keanu Reevesem. Dále v týmu nalezneme například Frankensteina, Deadmana a Madam Xanadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Del Toro chce Justice League Dark. Rýsuje se další konkurence Avengers

Hide picture