×
FANZINE.cz

Demo Duke Nukem Forever bude pro všechny

Dlouho očekávaná hra, která nemá mezi hráči nijak dobrou pověst, to je Duke Nukem Forever. Již dvanáct let je ve vývoji a my nedávno jsme se dočkali oznámení o vydání. Nyní je venku zpráva o demoverzi.

Duke se vrací a striptérky s ním Zdroj: dukenukem.com

Steve Gubson z Gear box Software oznámil, že demoverze tolik očekávané hry Duke Nukem Forever bude pro všechny. Vše znamená tedy to, že pokud si nekoupíte hru Borderlands: Game of the Year, jejímž je Ubisoft tvůrce, budete si moci zkusit titul před vydáním a jako bonus uvidíte záběry z traileru. Autoři nemají v plánu omezovat hráče a chtějí poskytnout demo hry všem. Argumentují  tím, že chtějí, aby si hráči byli jistí vydáním hry, kvůli už natolik ohranému zpoždění vydání.

Samotný Gibson prozradil, že budeme z demoverze překvapeni. Samozřejmě neřek detaily ze samotného dema, aby hráče nepřipravil o překvapení. Datum vydání demoverze ovšem není známo. Mělo by se tak stát před vydáním plné verze a jako první si zkušební verzi zahrají majitelé Borderlands: Game of the Year a teprve poté také všichni ostatní.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..