Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Demo Duke Nukem Forever bude pro všechny

Redakce

Redakce

31. 10. 2010

Dlouho očekávaná hra, která nemá mezi hráči nijak dobrou pověst, to je Duke Nukem Forever. Již dvanáct let je ve vývoji a my nedávno jsme se dočkali oznámení o vydání. Nyní je venku zpráva o demoverzi.

Duke se vrací a striptérky s ním Zdroj: dukenukem.com

Steve Gubson z Gear box Software oznámil, že demoverze tolik očekávané hry Duke Nukem Forever bude pro všechny. Vše znamená tedy to, že pokud si nekoupíte hru Borderlands: Game of the Year, jejímž je Ubisoft tvůrce, budete si moci zkusit titul před vydáním a jako bonus uvidíte záběry z traileru. Autoři nemají v plánu omezovat hráče a chtějí poskytnout demo hry všem. Argumentují  tím, že chtějí, aby si hráči byli jistí vydáním hry, kvůli už natolik ohranému zpoždění vydání.

Samotný Gibson prozradil, že budeme z demoverze překvapeni. Samozřejmě neřek detaily ze samotného dema, aby hráče nepřipravil o překvapení. Datum vydání demoverze ovšem není známo. Mělo by se tak stát před vydáním plné verze a jako první si zkušební verzi zahrají majitelé Borderlands: Game of the Year a teprve poté také všichni ostatní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Demo Duke Nukem Forever bude pro všechny

Hide picture