Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Den Nezávislosti bude mít sequel. Emmerich prozradil část děje

Redakce

Redakce

28. 3. 2013

FOTO: Den nezávislosti se dočká pokračováníRoland Emmerich, režisér Dne nezávislosti z roku 1996, řekl, že by chtěl vytvořit pokračování tohoto filmu, a dokonce by ho rád rozdělil na dvě části.

FOTO: Den nezávislosti se dočká pokračování

Den nezávislosti se dočká pokračování. Zdroj: distributor filmu

Tyto dvě části by se odehrávaly 20 let po prvním útoku na Zemi. Mimozemšťané by se vrátili s posilami a odpověděli by tak na nouzové volání vesmírných vetřelců z prvního filmu.

Emmerich, kterému 28. června vyjde nový film Útok na Bílý dům, se k ději sám vyjádřil: „Lidé věděli, že jednoho dne se mimozemšťané vrátí. Musí cestovat červími dírami. Pro ně ve vesmíru to může být dva nebo tři týdny, ale pro nás 20 až 25 let.“

Bill Pullman, který hrál prezidenta, je potvrzen pro návrat do pokračování. Will Smith však nikoli. Režisér také potvrdil, že se ve filmu objeví nové, mladší postavy, ale také staří hrdinové. Jedním z nich by měl být nevlastní syn Stevena (postava Willa Smitha) Dylan.

Režisér také prozradil, že první část pokračování skončí velmi napínavě. Objeví se malý úspěch, který dá lidem naději. A v druhé části by se lidé měli znovu osvobodit od mimozemské nadvlády.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Den Nezávislosti bude mít sequel. Emmerich prozradil část děje

Hide picture