Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Deskohraní 2010: Změřte síly v deskovkách!

Redakce

Redakce

30. 9. 2010

Ve dnech 9. až 17. října proběhne v budově Tyršova domu v Praze (Újezd 40) festival deskových her. Denně bude k dispozici šest set hracích míst od 9 do 22 hodin a v průběhu festivalu bude představeno na 321 deskových her.

V partě si na Deskohraní užijete nejvíce Zdroj: archiv organizátorů

Letošní desátý ročník mezinárodního festivalu her Deskohraní přináší bohatý program takřka pro všechny. Zahrajte si s kolegy z práce, přáteli, partnerem či partnerkou nebo vezměte rovnou celou rodinu. A že s vámi nikdo nechce jít? Nevadí. Organizátoři festivalu mysleli i na tohle a připravili množství her, které si můžete zahrát sami. Vstupné je ve všední dny zdarma a o víkendu 50 Kč + rodinné slevy. U každé hry na vás bude čekat demonstrátor, který ochotně vysvětlí pravidla, a pokud se hra zalíbí, budete si ji moci za festivalovou cenu zakoupit přímo na místě.

Zároveň je dnešek posledním dnem, kdy se můžete výhodně přihlásit do celkem osmdesáti turnajů různých úrovní, od začátečnických až po Mistrovství republiky s postupem na Mistrovství světa. Přihlásit se samozřejmě můžete i po tomto termínu, ale pouze hráči přihlášení do 30. září získají část startovného zpátky. Vedle turnajů a deskových her se můžete těšit i na výstavu her a hlavolamů, vyhlášení Hry roku nebo setkání s autory deskových her.

Deskovky hraje každý

Hlavním organizátorem Deskohraní, které se koná 9. až 17. října v Tyršově domě v Praze (Újezd 40), je klub deskových her Paluba. Veškeré další informace o festivalu naleznete na jeho webových stránkách deskohrani.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Deskohraní 2010: Změřte síly v deskovkách!

Hide picture