×
FANZINE.cz

Detaily k filmovému Warcraftu odhaleny. Známe hlavní postavy

warlords
Warlords of Dreanor. Nová expanze hry nám může odhalit mnoho z připravovaného filmu. Zdroj: Blizzard.com

Fanoušci filmového Warcraftu letos netrpělivě čekali na další ročník BlizzConu, aby se konečně dozvěděli něco víc o chystaném projektu. Čekání se vyplatilo. Duncan Jones odhalil koncepty a prozradil několik detailů.

Warlords of Dreanor. Nová expanze hry nám může odhalit mnoho z připravovaného filmu. Zdroj: Blizzard.com

Na letošním BlizzConu si dal Blizzard velice záležet. Společnost pracuje na plné obrátky a krom toho, že představila další datadisk a dvě nové hry, tak konečně dala prostor i filmovým nadšencům. Režisér Duncan Jones dostal přes hodinu času na hlavním pódiu, aby uchlácholil netrpělivce.

Spolu s Jonesem přišli před diváky i Rob Pardo, Chris Metzen a Nick Carpenter. Tito tři muži jsou nejen hlavní podílející na herní grafice, ale nyní i na filmu samotném. Jako další se přidal Bill Westenhofer, který se podělil o 2 Oskary se svými týmy za visuální efekty ve filmu Life of Pi a The Golden Compass.

dreanor
Koncept prostředí Dreanoru, mateřského světa orků. Zdroj: Blizzcon.com

Jones se rozpovídal o visuální stránce a stylu, v kterém bude film natočen. Grafické zpracování by mělo vypadat jako známé cinematic trailery od Blizzardu, ovšem vybroušené do naprosté dokonalosti tak navozující pocit reality. Aby nám předvedl svou představu, tak s sebou Duncan přinesl i koncepty míst, které pravděpodobně uvidíme i na plátně. Film si tvůrci představují jako „setkání Hry o trůny a Avatara“. Snímek by měl být PG-13. Ujistil však diváky, že žádné změkčené verze orků rozhodně neuvidíme.

Dalaran
Na scénu přišel i Dalaran.Zdroj: Blizzcon.com

Jako další na scénu musela samozřejmě přijít dějová linie. Zvěsti a teorie se potvrdily. Film se bude odehrávat v období prvního příchodu orků do Azerothu. Hlavními postavami celého děje budou Lothar a Durotar. Duncan nevyvrátil ani to, že by se v příběhu mohly objevit i ženské hrdinky. „Kdo zná děj, tak mu nemusím více napovídat,“ dodal Jones. Je tedy jasné, že třetí se na filmovém plátně objeví Garona.

stormwind
Tvůrci spolu s konceptem Stormwindu, hlavního města lidské rasy. Zdroj: Blizzcon.com

Žádného teaseru jsme se nedočkali, ale i přes to se s touto dávkou informací můžeme v klidu spokojit. Natáčení začne začátkem příštího roku ve Vancouveru. Na plátna by se podle plánů měl film dostat v prosinci 2015. Tvůrci ale nechtějí nic uspěchat a zároveň, podle slov režiséra, se pokusí vytvořit takový snímek, který by konkuroval i trilogii Pána prstenů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..